Kategorie

http://grawerton.pl/img/cms/Katalogi/katalog_2018_www.pdf

list2.png   Zakładanie konta użytkownika

Konto nie jest wymagane do składania zamówień jednak oferuje ono wiele korzyści! Pozwala na łatwe śledzenie statusu przesyłki, gromadzenie historii zamówień jak również korzystanie ze schowka produktów. Aby założyć konto kliknij "zaloguj się/zarejestruj" w lewym górnym rogu ekranu (lub kliknij tutaj). help18 kopia.png
W zakładce uwierzytelnianie zostaniesz poproszony o podanie prawidłowego adresu e-mail a następnie kliknięcie "Stwórz konto". W kolejnym oknie wpisz ponownie adres e-mail oraz hasło (adres e-mail podany przy logowaniu będzie Twoim loginen podawanym przy logowaniu).
mail_1.png
W wypadku firm prosimy o podanie nazwy firmy oraz numeru NIP.
Dane adresowe są niezbędne do założenia konta. Stanowią one również podstawowy adres wysyłki zamówionych towarów (jeśli adres dostaw różni się od podstawowego adresu, może być on dodany w panelu użytkownika).
Ostatnim etapem jest zapoznanie się z regulaminem oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień. W tym miejscu prosimy również o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Biuletyny i informacje handlowe to najlepszy sposób na to, by zawsze być na bieżąco z nowościami oraz promocyjnymi ofertami Grawerton!

Dziękujemy za założenie konta!

Top