Kategorie

http://grawerton.pl/img/cms/Katalogi/katalog_2018_www.pdf

list2.png   Umowa handlowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wykazując się chęcią zawierania bliskiej i długotrwałej współpracy, a także w celu ochrony znaku towarowego GRAWERTON®, proponujemy Klientom podpisywanie z nami Umów Handlowych.

Umowy są dobrowolne, a ich podpisanie gwarantuje otrzymanie bezpłatnej licencji na korzystanie i używanie znaku i nazwy GRAWERTON®. Przypominamy, że produkty oznaczone marką GRAWERTON® spełniają wszystkie światowe normy jakości, a nasz dział dba nie tylko o jakość produktów, ale także o renomę znaku i nazwę GRAWERTON® .

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej wyemitował Świadectwo Ochronne na znak towarowy GRAWERTON® zgodnie z ustawą z 31.01.1985 r. (Dz. U. nr 5, poz.17, z późn. zm.) już w 1999 r.

Prawo firmy ARGO SA do znaku towarowego trwa od 1995 roku.

Umowa reguluje wszystkie dotychczasowe ustalenia handlowe i dodatkowo usprawnia proces komunikacji między działem GRAWERTON, a Klientem. Wszyscy Klienci, którzy je podpiszą otrzymują:

° Indywidualny, pewny rabat od cen detalicznych netto dostępnych na stronie www.grawerton.pl

° Możliwość stałego otrzymywania faktur VAT z odroczonym terminem płatności.

° Prawo do wykorzystania zastrzeżonego znaku GRAWERTON® na warunkach określonych w Umowie

° ,,Kompedium wiedzy o sublimacji''.

° Bezpłatne szkolenia w naszej siedzibie.

° Możliwość wykupienia miejsca reklamowego na naszej stronie ze stałym 75% upustem przez cały okres obowiązującej umowy.

Jednocześnie informujemy, że firmy które nie zdecydują się na podpisanie umowy nadal będą naszymi Klientami i będą obsługiwanie zgodnie z najwyższymi standardami, jednak bez prawa do korzystania z zastrzeżonego znaku GRAWERTON® oraz dodatkowych przywilejów zawartych w umowie.

 

Pytania dotyczące szczegółów Umowy Handlowej proszę kierować na adres e-mail grawerton@argo.pl lub dzwoniąc na numer infolinii 0801 889 927 bądź bezpośrednio do specjalistów ds. sprzedaży.

 

 

 

 

 


Top