Close

Do nadruku

Do nadruku

Do nadruku Produkty znajdują się w podkategoriach.

Wszystkie produkty w ofercie Grawerton są stworzone z myślą o nadruku technologią sublimacji.

Podkategorie

 • Kubki białe do sublimacji

  Kubek biały do sublimacji to najpopularniejszy produkt w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam dostarczać produkty o najwyższej jakości, spełniające wymagania najbardziej wymagających odbiorców. Dwie serie kubków w ofercie pozwalają na wybranie kubka o najbardziej satysfakcjonującym stosunku jakości do ceny!


     Kubek DE LUX TOP LINE - NAJWYŻSZY STANDARD JAKOŚCI  

  Najwyższej jakości ceramika, duża ilość warstw poliestrowych oraz utwardzana powłoka De Lux gwarantują doskonałe - pełne szczegółów i nasyconych barw rezultaty nadruku oraz bardzo wysoką odporność na mycie w zmywarkach automatycznych. To najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość i powtarzalność procesu wykonywania nadruku.

  od 48 kart./1728 szt.od 21 kart./756 szt.od 11 kart./396 szt.od 4 kart./144 szt.od 1 szt.

     Kubek DE LUX - WYSOKA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE  

  Kubki z serii De Lux są doskonałym rozwiązaniem, które sprawdzi się tam, gdzie liczy się ograniczenie kosztów produktu końcowego przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Kubki są w pełni odporne na mycie w zmywarkach.

  od 48 kart./1728 szt.od 21 kart./756 szt.od 11 kart./396 szt.od 4 kart./144 szt.od 1 szt.

  *przy zamówieniach powyżej 20 kartonów, koszt transportu palety: 100 zł netto

 • Ceramika

  To jedna z najważniejszych w naszej ofercie grupa produktów do nadruku technologią sublimacji. Wysoka jakość powłoki poliestrowej, która pokryte są produkty, gwarantują doskonałe rezultaty transferu.

 • Szkło
 • Tekstylia
 • Aluminium i metal
 • Tworzywa sztuczne
 • Karton
 • Drewno
 • Pluszaki reklamowe
 • Produkty ze wzorami

  Produkty z gotowymi wzorami, takie jak wieszaki do ubrań, magnesy i zegary są sprzedawane jako czysty biały produkt wraz z odpowiednimi akcesoriami. Przy ich nabyciu Klient otrzymuje prawo do pobrania w formie elektronicznej dopasowanego do produktu wzoru. Do wzoru wystarczy wstawić zdjęcie by uzyskać ciekawy i oryginalny projekt. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zamiast przygotowanych grafik użyć własnego pomysłu!

 • Kamień
 • Seria produktów LINEN

  Linia produktów z serii LINEN została stworzona w oparciu o niezwykle ciekawy materiał. Tkanina wykonana jest w 100 procentach z poliestru, zapewniając tym samym możliwość zadruku technologią sublimacji. Jednocześnie odpowiedni splot włókien sprawia, że przypomina ona wyglądem, kolorem i odczuciem w dotyku naturalny len. Z odpowiednią grafiką (najlepiej sprawdzi się grafika wektorowa) pozwala to stworzyć unikalne, niezwykle popularne w dzisiejszych czasach wzornictwo. W serii LINEN każdy znajdzie produkt dla siebie! Poszewki w dwóch kształtach oraz podkładka pod talerz doskonale wpasują się zarówno w nowoczesne jak i tradycyjne wnętrza. Zapinana na zamek kosmetyczka spodoba się każdej kobiecie. Wytrzymałe, pojemne torby to doskonała propozycja dla Klientów indywidualnych jak również dla firm. Plecaki z serii LINEN to uniwersalna propozycja - przypadną do gustu każdemu niezależnie od płci i wieku. Seria LINEN to doskonałe uzupełnienie bogatej oferty produktów do sublimacji Grawerton!

Close