Close

Koszulki

Koszulki

Koszulki Produkty znajdują się w podkategoriach.

Podkategorie

 • Koszulki MAIA 200

  Koszulki MAIA 200 swoją nazwę zawdzięczają zwiększonej do 200 g/m2gramaturze materiału, z którego są uszyte. Grubszy materiał sprawia, że koszulka nie prześwituje, a nadrukowane projekty zachowują głębsze kolory. Koszulki są dostępne w wersji damskiej oraz męskiej.

 • Koszulki MAIA AKTIV

  Koszulki MAIA AKTIV wykonane są ze specjalnej, znanej z odzieży dla sportowców, odmiany materiału TEXGRAW. Dzięki swojej strukturze łatwo odprowadza wilgoć i zapewnia komfortowe użytkowanie podczas aktywności fizycznej. Elastyczny materiał zachowuje fason nawet po długim czasie użytkowania. W naszej ofercie znajdują się koszulki zarówno o kroju damskim jak i męskim.

 • Koszulki POLO

  Koszulka biała z krótkim rękawem i kołnierzykiem. Wysoka gramatura (220g/m2), elegancki krój i kołnierzyk zapinany na guziki sprawiają, że sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest personalizowana odzież wysokiej jakości. Każda koszulka zapakowana jest w osobne foliowe opakowanie. Krój unisex.

 • Koszulki JUNIOR

  Koszulki MAIA JUNIOR są uszyte z myślą o młodszych użytkownikach. Uniwersalny krój sprawia, że pasują one zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Wykonane z materiału TEXGRAW o gramaturze 160 g/m2 doskonale nadają się do nadruku sublimacyjnego. Koszulki są dostępne w trzech rozmiarach.

Close