Close

Arkusze

Arkusze

Arkusze Jest 23 produktów.

Podkategorie

  • Seria blach PLATINUM

    Seria Platinum to podstawa naszej oferty. Standardowa grubość oraz liczba warstw poliestrowych sprawiają, że najlepiej sprawdza się w tradycyjnych zastosowaniach, gdzie potrzebna jest zarówno odpowiednia reprodukcja kolorowych obrazów (w tym zdjęć), jak  i wysoka rozdzielczość liter czy też drobnych elementów wektorowych. To najpopularniejsza wśród wszystkich serii blach z naszej oferty.

  • Seria e-PLATINUM

    Seria e-Platinum jest skierowana do Klientów poszukujących najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Grafika wektorowa, jak również elementy tekstowe są odwzorowane na akceptowalnym, wysokim poziomie, przy zachowaniu niskich kosztów produkcji. Klientom oczekującym jeszcze lepszej reprodukcji barw oraz fotografii proponujemy natomiast blachę ze standardowej serii Platinum.

  • Seria CHROMALUXE

    Klientom oczekującym najwyższej jakości i spektakularnych efektów proponujemy blachę z serii ChromaLuxe. Jest ona zdecydowanie grubsza od pozostałych blach w ofercie, pokryta jest największą liczbą warstw poliestrowych. Nadaje się do bardzo wiernej i trwałej reprodukcji zdjęć z zachowaniem detali oraz bogatej palety barw. Specjalne powłoki zapewniają nadrukom podwyższoną odporność na promieniowanie UV.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów
Close