Close

Ostatnie wpisy

Jak wykonać fotogranit
Fotogranit to jeden z produktów, na którym transfer wykonuje się "przez produkt". Oznacza to, że na prasie najpierw...
dodano lis 30, 2018 | przez Ewelina Drzał
Giętarka do aluminium
W naszej ofercie pojawił się nowy produkt - giętarka do aluminium. Poniżej znajdziecie filmik przedstawiający obróbkę...
dodano lis 27, 2018 | przez Ewelina Drzał
Jak wykonać dyplom Grawerton
Jednym z podstawowych produktów wykonywanych przez naszych Klientów są dyplomy, które dzięki naszej firmie są...
dodano lis 27, 2018 | przez Ewelina Drzał

Bezpłatne szkolenia Grawerton

Dodano: wrz 13, 2018 | Autor: Ewelina Drzał | Kategoria: Aktualności
Już w październiku odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń Grawerton "Sublimacja bez tajemnic" w 5 miastach w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: ddembniak@argo.pl
Bezpłatne szkolenia Grawerton
szkolenia 2018_bezklik.jpg
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu szkoleń, w tym roku organizowanych pod hasłem „Sublimacja bez tajemnic”. Szkolenia są prowadzone przez najlepszych specjalistów i obejmują kluczowe zagadnienia dotyczące wykonywania nadruków, jak również marketingu i usług. Dla Państwa wygody szkolenia będą odbywać się w najlepiej skomunikowanych miastach północnej, centralnej i południowej części kraju.

Na każdym szkoleniu prezentujemy:

1. TECHNOLOGIA

Poznaj różne technologie wykonywania nadruków na produktach. Dowiedz się wszystkiego o sublimacji - urządzeniach, materiałach i procesie transferu. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o wszystkim co powinieneś wiedzieć w codziennej pracy.Poznaj różne technologie wykonywania nadruków na produktach. Dowiedz się wszystkiego o sublimacji - urządzeniach, materiałach i procesie transferu. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o wszystkim co powinieneś wiedzieć w codziennej pracy.

2. PRAKTYKA I WARSZTATY

Teoria to nie wszystko! W czasie trwania szkolenia wykorzystujemy urządzenia, z którymi spotykasz się w codziennej pracy. Konfiguracja drukarki czy ustawienie parametrów transferu już nigdy nie będą dla Ciebie zagadką!

3. NOWOŚCI W OFERCIE

Poznaj nowości produktowe z oferty Grawerton. W czasie szkolenia prezentujemy szeroki wybór produktów do nadruku. Jednocześnie słuchamy głosów Klientów, by jeszcze lepiej dopasować ofertę do ich oczekiwań.

4. WSPÓŁPRACA HANDLOWA

W biznesie zawsze stawiamy na korzystną dla obu stron współpracę handlową. Dowiedz się jak uzyskać korzystniejsze warunki handlowe, pozyskać wsparcie i materiały marketingowe.

5. WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Szkolenia to również okazja do tego, by spotkać się w miłej atmosferze, wymienić doświadczeniami i uwagami dotyczącymi wzajemnej współpracy.

Komentarze (0)

No comment

Napisz komentarz

Zaloguj się aby dodawać komentarze

Close