Close

Kategorie

o_nas.jpg

logo_poziom_rgb_1.jpg

Lider polskiego rynku sublimacji

O firmie

Grawerton ARGO S.A. z siedzibą w Gdańsku jest największym krajowym dystrybutorem materiałów i urządzeń do sublimacji i termotransferu. W 2015 roku świętowaliśmy 20-lecie działalności. W tym czasie zakorzeniliśmy technologię sublimacji na krajowym rynku personalizowanych gadżetów i produktów reklamowych. Nastawienie na satysfakcję Klienta zaowocowało zdobyciem zaufania tysięcy zadowolonych ze współpracy partnerów handlowych. Jako lider rynku sublimacji w Polsce nie ustajemy we wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów oraz technologii.

Dlaczego Grawerton?

Od 1995 roku tworzymy polski rynek materiałów i technologii do sublimacji pozostając jego niekwestionowanym liderem. Niezmiennie stawiamy na innowacyjność oraz jakość naszych produktów. Rozwiązania, które proponujemy są zawsze najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku. Współpracujemy z czołowymi światowymi dostawcami urządzeń oraz materiałów takimi jak Ricoh, Sawgrass, SummaCut, UniSub. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku materiałów i urządzeń do sublimacji pozwala na dostarczanie rozwiązań sprawdzonych oraz dopasowanych do potrzeb różnych branż. Nie tylko pośredniczymy w obrocie produktami, lecz również aktywnie uczestniczymy w ich tworzeniu i rozwoju. Poza ofertą najlepszych jakościowo produktów na rynku rozumiemy, jak ważnym elementem w każdym biznesie jest odpowiednie wsparcie. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy zaproponować nie mające konkurencji na rynku wsparcie posprzedażowe - obejmujące szybki serwis, infolinię obsługiwaną przez doświadczonych pracowników oraz darmowe szkolenia na terenie naszej firmy. Oferujemy również bogaty pakiet wsparcia marketingowego, obejmujący darmowe materiały reklamowe oraz wsparcie naszych specjalistów do spraw marketingu. Nasze działania były wielokrotnie nagradzane. Jesteśmy dwukrotnym zdobywcą Medalu Europejskiego, wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Korony Reklamy w kategorii technologia, jak również stałym członkiem klubu Solidni w biznesie.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów i urządzeń do sublimacji i termotransferu, jak również wiele rozwiązań dedykowanych zdobieniu materiałów tekstylnych. Zapoznaj się z pełną ofertą.

Close