Close

Kategorie

faq_2.svg

linia2.png

Jak wykonuje się nadruk technologią sublimacji?

1.jpg                       Wybierz ulubione zdjęcie z aparatu cyfrowego
lub dowolny projekt graficzny.
2.jpgW programie graficznym (Corel, Adobe Photoshop) dodaj tekst, elementy ozdobne i dopasuj wielkość projektu do produktu który chcesz zadrukować. Do każdego produktu DO NADRUKU z naszej oferty możesz pobrać gotowy szablon!
3.jpgGotowy projekt wydrukuj na jednej z oferowanych przez nas drukarek marki Ricoh. Ważne jest użycie specjalnych atramentów sublimacyjnych Grawerton INK oraz odpowiedniego papieru Grawerton PAPER.
Nadruk sublimacyjny polega na użyciu specjalnego atramentu, który posiada zdolność parowania pod wpływem ciepła i łączenia się z warstwą poliestru którą pokryty jest zadrukowywany produkt. W celu wykonania transferu gotowy wydruk mocujemy do wybranego produktu, a ten umieszczamy w prasie transferowej. Wybór prasy transferowej jest uzalezniony od rodzaju oraz wielkości zadrukowywanego produktu.

4.jpgJeżeli chcesz wykonać nadruk na kubku lub filiżance wykorzystaj prasę do kubków Schwitzler White Horizon lub prasę wielofunkcyjną Schwitzler Kameleo PRO.
5.jpgJeżeli chcesz wykonać nadruk na dowolnym produkcie płaskim, użyj pras transferowych Schwitzler Kaion lub Shwitzler Proffe Electric.


left_grey.svgright_grey.svgright_grey.svg
Poprzedni artykułPowrót do listy artykułówNastępny artykuł


Close