Close

Kategorie

Co jest potrzebne do wykonywania nadruków?


2 a.jpg

MATERIAŁY DO NADRUKU
Podstawą wykonywania nadruków są produkty zdolne do przyjęcia atramentu sublimacyjnego w procesie transferu (są pokryte warstwą poliestru lub wykonane z poliestru). Wszystkie produkty w ofercie Grawerton mogą być nadrukowane technologią sublimacji.

grawerton_ink.jpgDRUKARKA I ATRAMENT
Specjalny atrament sublimacyjny pod wpływem wysokiej temperatury w procesie transferu wnika w strukture poliestru, którym pokryty jest produkt tworząc trwały i niewyczuwalny w dotyku nadruk. Nowoczesna drukarka zapewnia wydruki o bardzo wysokiej jakości i szczegółowości.


horiz.jpgPRASA TRANSFEROWA
Prasa transferowa zapewnia wysoką temperaturę oraz regularny docisk do zadrukowywanej powierzchni produktu.


Nadruk sublimacyjny polega na użyciu specjalnego atramentu, który posiada zdolność parowania pod wpływem ciepła i łączenia się z warstwą poliestru którą pokryty jest zadrukowywany produkt. W celu wykonania transferu gotowy wydruk mocujemy do wybranego produktu, a ten umieszczamy w prasie transferowej. Wybór prasy transferowej jest uzalezniony od rodzaju oraz wielkości zadrukowywanego produktu.

lokomotiv.jpgJeżeli chcesz wykonać nadruk na kubku lub filiżance wykorzystaj prasę do kubków Schwitzler White Horizon, Lokomotiv lub prasę wielofunkcyjną Kameleo.
kaion_1.jpgJeżeli chcesz wykonać nadruk na dowolnym produkcie płaskim, użyj pras transferowych Schwitzler Kaion lub Proffe Electic.arrow_left.pngarrow_left.png  Poprzedni artykuł
  Powrót do listy artykułów
Następny artykuł  arrow_right.png

Close