Close

Kategorie

user_account.svg

Konto użytkownika

Konto nie jest wymagane do składania zamówień jednak oferuje ono wiele korzyści! Pozwala na łatwe śledzenie statusu przesyłki, gromadzenie historii zamówień jak również korzystanie ze schowka produktów. Aby założyć konto kliknij "zaloguj się" w prawym górnym rogu ekranu (lub kliknij tutaj).

linia_870x1_svg_grey_2.svg

question_icon.png

W zakładce uwierzytelnianie zostaniesz poproszony o podanie prawidłowego adresu e-mail a następnie kliknięcie "Stwórz konto". W kolejnym oknie wpisz ponownie adres e-mail oraz hasło (adres e-mail podany przy rejestracji będzie Twoim loginem podawanym przy logowaniu).

linia_870x1_svg_grey_2.svg

question_icon.png

TWOJE DANE OSOBISTE. Dane adresowe są niezbędne do założenia konta. Stanowią one również podstawowy adres wysyłki zamówionych towarów (jeśli adres dostaw różni się od podstawowego adresu, może być on dodany w panelu użytkownika). Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

linia_870x1_svg_grey_2.svg

question_icon.png

Ostatnim etapem jest zapoznanie się z regulaminem oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień. W tym miejscu prosimy również o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Biuletyny i informacje handlowe to najlepszy sposób na to, by zawsze być na bieżąco z nowościami oraz promocyjnymi ofertami Grawerton!

Dziękujemy za założenie konta!

linia_870x1_svg_grey_2.svg


Close