Popularne

Ostatnio przeglądane

http://grawerton.pl/img/cms/Katalogi/katalog_2018_www.pdf

Biała koszulka do sublimacji "Maia". Romiar: Junior L

814102

Koszulka biała z krótkim rękawem, gramatura 160g/m2. Idealna do nadruku metodą sublimacji. Rozmiar Junior L

Więcej szczegółów

12,66 zł netto

za szt.

Dodaj do listy życzeń

CECHY PRODUKTU


Opis produktu

Koszulka biała z krótkim rękawem. Podstawowy model w naszej ofercie. Posiada uniwersalny krój dzięki czemu dobrze leży zarówno na kobietach jak i mężczyznach. Posiada wszystkie zalety materiału TEXGRAW.
Marka "TEXGRAW" jest marką stworzoną dla połączenia dwóch elementów. Pierwszym jest doskonały materiał - miły w dotyku, przyjemny w użytkowaniu, doskonale układający się na ciele. Koszulki z niego wykonane można prać w temperaturze do 90°C bez obaw o utratę koloru i fasonu. Drugim jest możliwość nadrukowania dowolnego projektu graficznego (grafiki i zdjęć) metodą sublimacji. Wielkość zadruku jest nieograniczona, pozwalając tworzyć oryginalne ubrania. Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku i trwały (zachowując swój wygląd przez cały okres życia produktu). Niezmiennie od wielu lat znajduje uznanie zarówno wśród klientów detalicznych, jak również biznesowych, tworzących na bazie naszych koszulek wysokiej jakości odzież reklamową. Koszulki zapakowane są w opakowania foliowe z zamknięciem wielorazowego użytku. Umożliwia to zapakowanie koszulki po transferze. Wszystkie koszulki mają metki świadczące o użyciu do ich produkcji materiałów najwyższej jakości.

PARAMETRY TECHNICZNE

WYMIARY

Romiar:
Junior L

Gramatura:
160g/m2

WYKOŃCZENIE I MATERIAŁY

Materiał:
poliester

Krój:
unisex
Kolor:
biały

Tabele rozmiarów koszulek b.png


OPCJE ZAKUPU

PAKOWANIE

Jednostka sprzedaży:
1 sztuka
Opakowanie zbiorcze:
karton: 50szt
Każda koszulka sprzedawana jest w oddzielnym, zamykanym foliowym opakowaniu gwarantującym zachowanie braku zabrudzeń w czasie transportu.

INFORMACJE UŻYTKOWE

UŻYTKOWANIE

Koszulka może być prana w temperaturze 90°C jak również czyszczona chemicznie bez obawy o utratę fasonu i koloru nadruku.

TECHNOLOGIA


Transfer

Koszulkę można zadrukować metodą sublimacji za pomocą dowolnej płaskiej prasy transferowej. Przed właściwym transferem koszulkę należy zamknąć w prasie na około 3 sekundy w celu pozbycia się wilgoci. Aby zapobiec przeniknięciu transferu na drugą stronę materiału, zaleca się włożenie kartki ksero do środka koszulki. W celu uniknięcia ewentualnych zabrudzeń koszulkę wraz z wydrukiem można przykryć arkuszem zwykłego papieru. Pole zadruku jest ograniczone jedynie wielkością wydruku/prasy transferowej.


PARAMETRY TRANSFERU*

TEMPERATURA TRANSFERU
195°C
CZAS TRANSFERU
45 sek.
SIŁA DOCISKU
Umiarkowana

*Zalecane wartości wyjściowe. Optymalne parametry zależą od używanego modelu prasy transferowej, użytych mediów oraz innych czynników.

Importer/Dystrybutor: Argo S.A.
Top