Produkty do sublimacji


Produkty, artykuły do sublimacji - wszystko w jednym miejscu

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów do sublimacji! To miejsce, gdzie Twoje pomysły i kreatywność mogą rozkwitać, a produkty stają się płótnem dla Twoich wyjątkowych projektów. Odkryj szeroki wybór artykułów stworzonych z myślą o sublimacji, które pozwolą Ci personalizować i znakować rozmaite produkty w niezwykły sposób.

Od 25 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty do nadruku technologią sublimacji. Wszystkie produkty w naszej ofercie pokryte są wysokiej jakości powłoką poliestrową lub są w całości wykonane z poliestru, co umożliwia wykonywanie na nich nadruków cechujących się żywą, nasyconą i wierną kolorystyką.


Różnorodna gama produktów do sublimacji

Ceramika
Szkło
Tekstylia
Aluminium i stal
Kamień
Tworzywa sztuczne
Drewno i karton

Bogaty wybór daje możliwość tworzenia niezwykle interesujących, oryginalnych, spersonalizowanych gadżetów.

Oferujemy wysokiej jakości białe kubki, koszulki, torby, blachy, i wiele innych produktów, które stanowią idealną bazę dla Twoich projektów. Ponadto, dostępne są różnego rodzaju akcesoria, które sprawią, że tworzenie nadruków stanie się prostsze i bardziej satysfakcjonujące.

Nasza kategoria produktów do nadruku sublimacyjnego to miejsce, gdzie Twoja wyobraźnia może stawać się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym twórcą, czy dopiero zaczynasz swoją sublimacyjną przygodę, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby realizować swoje projekty.

Zapraszamy do  tworzenia!


Kubek biały do sublimacji RED ORCA Od 1 sztuki
4,99 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek magiczny czarny SKY
16,48 zł
(netto)
Kubek czarny magiczny SKY (zmieniający kolor) do sublimacji. Zobacz prezentacje kubka! Podstawowe dane: POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 9,99 złotych netto
Kubek metalowy biały emaliowany srebrny rant
18,10 zł
(netto)
Kubek emaliowany do sublimacji Nasz emaliowany, metalowy kubek stanowi idealną bazę dla Twoich personalizowanych projektów sublimacyjnych. Posiada wysokiej jakości powłokę poliestrową.  Kubek emaliowany - popularny i ponadczasowy Wyjątkowy, nietuzinkowy, doskonale wszystkim znany kształt! Kubek emaliowany ze srebrnym rantem. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku emaliowanym! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 80 mm ŚREDNICA: 86 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha konfekcjonowana półmatowa złota format L (do podkładu 6x8')
146,82 zł
(netto)
BLACHA PRZYCIĘTA, DOPASOWANA DO PODKŁADU Półmatowa złota klasyczna blacha do sublimacji w formacie 108 x 160 mm.10 szt./op. Dopasowana do podkładu w rozmiarze 6x8'. Podstawowe dane: DO PODKŁADU: 6 x 8' KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Półmatowe klasyczne ROZMIAR ARKUSZA: 108 x 160 mm GRUBOŚĆ: 0,5 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: S
27,50 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: S Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.