Damska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: S
25,60 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: S Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Koszulka MAIA JUNIOR, rozmiar: L
21,15 zł
(netto)
KOSZULKA DO SUBLIMACJI MAIA JUNIOR Koszulka biala z krótkim rekawem. Idealna dla mlodszych uzytkowników. Gramatura 200g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia Junior KRÓJ: Uniwersalny KOLOR: Biala MATERIAL: Poliester ROZMIAR: L Szczególowe dane techniczne i parametry transferu znajduja sie w dalszej czesci opisu.
Damska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: M
25,60 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: M Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: L
25,60 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: L Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka MAIA 200, rozmiar: L
21,15 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA 200 Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Gramatura 200g/m2.  Podstawowe dane: SERIA: Maia 200 KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: L Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Męska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: S
25,60 zł
(netto)
MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, męska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Męski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: S Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Koszulka MAIA JUNIOR, rozmiar: M
21,15 zł
(netto)
KOSZULKA DO SUBLIMACJI MAIA JUNIOR Koszulka biała z krótkim rękawem. Idealna dla młodszych użytkowników. Gramatura 200g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia Junior KRÓJ: Uniwersalny KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: M Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Męska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: M
25,60 zł
(netto)
MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, męska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Męski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: M Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Męska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: L
25,60 zł
(netto)
MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, męska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Męski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: L Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Męska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: XL
25,60 zł
(netto)
MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, męska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Męski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: XL Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Męska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: XXL
25,60 zł
(netto)
MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, męska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Męski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: XXL Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.