Artykuły do pakowania

Taśma dwustronna 48mm x 10m
7,99 zł
(netto)
Taśma dwustronna - niezastąpiona w codziennej pracy Taśma dwustronna polipropylenowa, na brązowym papierze silikonowym z mocnym klejem. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością i odpornością na zrywanie. Taśma dwustronna - 48mm x 10m Taśma dwustronna o wymiarach 40mm x 10m. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 48 mm DŁUGOŚĆ: 10 m KOLOR: Biały ILOŚĆ: 1 szt. Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Taśma pakowa przezroczysta 48mm x 60m
2,99 zł
(netto)
Taśma pakowa przezroczysta - Doskonałe zabezpieczenie przesyłek Taśma pakowa przezroczysta to nieodzowny element wyposażenia każdej firmy, biura, pracowni artystycznej czy domu. Doskonale sprawdza się zarówno do prac biurowych, domowych, szkolnych, jak i w sklepach czy magazynach. Taśma pakowa przezroczysta - 48mm x 60m Taśma pakowa transparentna o wymiarach 40mm x 60m. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 48 mm DŁUGOŚĆ: 60 m KOLOR: Bezbarwny ILOŚĆ: 1 szt. Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Folia stretch do pakowania ręczna - Czarna
22,37 zł
(netto)
Folia Stretch do pakowania ręcznego - Solidne zabezpieczenie Twoich produktów Folia stretch to niezawodny materiał, którego głównym zastosowaniem jest pakowanie i zabezpieczanie towarów. Dzięki swojej elastyczności i wydajności, sprawdza się doskonale w codziennych operacjach pakowania, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie każdego produktu. Folia Stretch do pakowania ręcznego - Czarna i kryjąca Elastyczna i odporna na przetarcia czarna folia stretch ukrywa zawartość ładunku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 500 mm GRUBOŚĆ: 23 µm WAGA: 2,5 kg łącznie z gilzą KOLOR: Czarny Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Folia stretch do pakowania ręczna - Przezroczysta
22,37 zł
(netto)
Folia Stretch do pakowania ręcznego - Solidne zabezpieczenie Twoich produktów Folia stretch to niezawodny materiał, którego głównym zastosowaniem jest pakowanie i zabezpieczanie towarów. Dzięki swojej elastyczności i wydajności, sprawdza się doskonale w codziennych operacjach pakowania, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie każdego produktu. Folia Stretch do pakowania ręcznego - Przezroczysta Elastyczna, odporna na przetarcia transparentna folia. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 500 mm GRUBOŚĆ: 23 µm WAGA: 2,5 kg łącznie z gilzą KOLOR: Przezroczysta Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.