Prasy wielofunkcyjne

Prasa transferowa wielofunkcyjna Schwitzler KAMELEO PRO
3 299,00 zł
(netto)
Prasa transferowa wielofunkcyjna Schwitzler KAMELEO PRO Seria Schwitzler prezentuje profesjonalne prasy transferowe przeznaczone do nadruku w technologii sublimacji. Prasa Kameleo PRO służy do wykonywania transferu na szerokiej gamie produktów do nadruków sublimacyjnych. Prasa transferowa Schwtizler KAMELEO PRO - 8w1 Schwitzler KAMELEO PRO dzięki zestawowi dodatkowych przystawek i grzałek to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 30 x 38 cm DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte MaxDo talerzy 20 i 25 cmDo czapek Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa wielofunkcyjna do kubków SCHWITZLER White Horizon PRO - zestaw 5 grzałek
1 779,00 zł
(netto)
SCHWITZLER White Horizon Wielofunkcyjna prasa transferowa do kubków i filiżanek Schwitzler White Horizon.W zestawie 5 grzałki. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny OBSŁUGA: Manualna DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte MaxDo kufli Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa do kubków i bidonów Schwitzler Grey DUAL
1 199,00 zł
(netto)
Prasa transferowa do kubków i bidonów z serii Schwitzler Grey DUAL Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na do kubków Schwitzler Grey DUAL, to urządzenie które w zestawie posiada dwie grzałki - jedną "mini" czyli o węższej średnicy oraz drugą klasyczną z wydłużonym elementem grzewczym pozwalającym na wygrzanie dwóch kubków klasycznych jednocześnie. Nadruki sublimacyjne z prasa Schwitzler Grey DUAL Schwitzler Grey DUAL to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7,2 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID
2 900,00 zł
(netto)
Prasa transferowa na 5 kubków z serii Schwitzler Grey RAPID Seria Schwitzler GREY RAPID to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID, to urządzenie skierowane do tych, którzy realizują duże nakłady. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID Schwitzler Grey RAPID to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Dzięki innowacyjnej technologii i precyzyjnym rozwiązaniom, prasa RAPID zapewnia szybką i efektywną realizację zamówień. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: 5-stanowiskowa prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7,5 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa wielofunkcyjna Schwitzler KAMELEO LITE
2 875,00 zł
(netto)
Prasa transferowa wielofunkcyjna Schwitzler KAMELEO LITE Seria Schwitzler prezentuje profesjonalne prasy transferowe przeznaczone do nadruku w technologii sublimacji. Prasa Kameleo LITE służy do wykonywania transferu na szerokiej gamie produktów do nadruków sublimacyjnych. * Wersja LITE nie posiada: grzałki do czapek i talerzy. Prasa transferowa Schwtizler KAMELEO LITE - 5w1 Schwitzler KAMELEO LITE dzięki zestawowi dodatkowych grzałek to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 30 x 38 cm DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte Max Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.