Kontakt i adresy

KONTAKT

Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie metodę kontaktu

home

ADRESY ODDZIAŁÓW

Zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku i Warszawie oraz do Punktu Odbiorów Osobistych.


Centrala firmy ARGO S.A.

ul. Krynicka 1, 80-393 Gdańsk
Poland

Infolinia:
tel.: 58 55 43 515
e-mail: biuro@grawerton.pl

Kliknij i sprawdź mapę dojazdu

Oddział w Warszawie/Odbiory osobiste

ul. Janowskiego 9, 02-784 Warszawa
Poland

Infolinia:
tel.: 22 648 03 48
e-mail: biuro@grawerton.pl

Kliknij i sprawdź mapę dojazdu

Magazyn i odbiory osobiste

ul. Magazynowa 7, 80-180 Gdańsk Kowale 1
Poland

Infolinia:
tel.: 58 55 43 700
e-mail: biuro@grawerton.pl

Kliknij i sprawdź mapę dojazdu

directions

Dokładne informacje o lokalizacjach i godzinach otwarcie oddziałów dostępne są tutaj location_on

full_width_banner_1170_contact_us.jpg


people

Kontakt z pracownikami działów

W celu dopasowania się do Państwa indywidualnych potrzeb i zapewnienia najwyższej jakości obsługi zamówień podzieliliśmy Polskę na regiony,
z których każdy ma swojego opiekuna handlowego. Zapraszamy do kontaktu z wybranym pracownikiem działu handlowego lub pracownikiem
działu wsparcia technicznego i marketingowego!

payment

Dział sprzedaży

Sprzedaż - Polska Zachodnia

kontakt_pracownicy_kch.png
Michał Szematowicz

phone tel.: 58 55 43 567

email e-mail: mszematowicz@argo.pl

Sprzedaż - Polska Wschodnia

kontakt_pracownicy_kch.png
Aleksandra Figiel

phone tel.: 58 55 43 563

email e-mail: afigiel@argo.pl

polska_wschod.png

Sprzedaż - Oddział w Warszawie - Region 1

Dzielnice: Targówek, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Ochota, Ursus, Włochy

kontakt_pracownicy_kch.png
Adam Bielecki

phone tel.: 605 453 399

email e-mail: abielecki@argo.pl

mapa warszawy_1.png

Sprzedaż - Oddział w Warszawie - Region 2

Dzielnice: Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wesoła, Wawer, Wilanów

kontakt_pracownicy_kch.png
Marek Jarzębski

phone tel.: 601 660 713

email e-mail: mjarzebski@argo.pl

mapa warszawy_1.png

Sprzedaż - Oddział w Warszawie - Odbiory osobiste

kontakt_pracownicy_kch.png
Krzysztof Kowalik

phone tel.: 22 648 03 48

email e-mail: kkowalik@argo.pl

mapa warszawy_3.png

Sprzedaż - Eksport

kontakt_pracownicy_kch.png
Radosław Bojarczuk

phone tel.: 58 55 43 569

email e-mail: export@argo.pl

export.png

Koordynator do spraw sprzedaży

kontakt_pracownicy_kch.png
Dagmara Dembniak

phone tel.: 58 55 43 568

email e-mail: ddembniak@argo.pl

keyaccount.png

settings_applications

Marketing i wsparcie techniczne

Pomoc techniczna

kontakt_pracownicy_kch.png
Paweł Zalewski

phone tel.: +48 58 55 43 565

email e-mail: pzalewski@argo.pl

tech.png

Grafika

kontakt_pracownicy_kch.png
Michał Topolnicki

phone tel.: 58 55 43 531

email e-mail: mtopolnicki@argo.pl

grafika.png

Specjalista do spraw produktu

kontakt_pracownicy_kch.png
Ewelina Kowalczyk

phone tel.: 58 55 43 511

email e-mail: ekowalczyk@argo.pl

spec.png

Sprzedaż i marketing

kontakt_pracownicy_kch.png
Mateusz Januszkiewicz

phone tel.: 58 55 43 720

email e-mail: mjanuszkiewicz@argo.pl

marketing.png


copyright

Sklep prowadzony jest przez:

Argo S.A.

ul. Krynicka 1, 80-393 Gdańsk
Polska

NIP: 584-102-89-91, Regon: 190928358, Krajowy Rejestr Sądowy nr: 0000121651

Sąd Rejonowy w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy w wysokości 1100000 zł opłacony w całości