Otwieracz emblemat 58 mm 50 szt./op.
92,25 zł
(netto)
Otwieracz emblemat 58 mm - Funkcjonalny gadżet reklamowy Zestaw 50 metalowych emblematów lusterek o średnicy 58 mm - Nasze otwieracze to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Emblemat z otwieraczem - Praktyczne rozwiązanie Nasze otwieracze składają się z trzech kluczowych elementów: nakładki, folii, otwieracza. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Przypinka plastikowa 58 mm 100 szt./op.
52,64 zł
(netto)
Przypinka plastikowa 58 mm  - Unikalne gadżety Zestaw 50 magnesów metalowych o średnicy 58 mm - Nasze przypinki plastikowe to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Plastikowa przypinka w trzech krokach Nasze przypinki składają się z trzech kluczowych elementów: solidnego plastikowego zapięcia, nakładki oraz specjalnej folii. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Maszynka do przypinek z formą 25 mm
629,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 25 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 25 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę i brelok dwustronny:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 25 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Brelok emblemat z otwieraczem 58 mm - 50 szt./op.
106,10 zł
(netto)
Brelok emblemat z otwieraczem 58 mm - Oryginalny gadżet i praktyczny otwieracz w jednym! Zestaw 50 metalowych breloków z otwieraczem o średnicy 58 mm - Nasze otwieracze to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Brelok z otwieraczem - Praktyczne drobiazg reklamowy Nasze breloki z otwieraczem składają się z czterech kluczowych elementów: nakładki, folii, otwieracza i kółeczka z łańcuszkiem. Twórz własne nadruki, umieść zdjęcie, logo, czy slogan a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do wykonania breloków.Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Statuetka szklana do sublimacji SIMPLES duża 10 mm
49,30 zł
(netto)
STATUETKA PREMIO SUBLI Szklana statuetka do nadruku sublimacyjnego z przykręcaną podstawką. Model Premio Subli Simples 10 mm (duża).Nowe parametry transferu znajdują się w zakładce -> parametry transferu Podstawowe dane:s SZEROKOŚĆ: 140 mm WYSOKOŚĆ: 200 mm + 10 mm podstawa GRUBOŚĆ: 10 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Lusterko emblemat 58 mm 50 szt./op.
84,22 zł
(netto)
Lusterko emblemat 58 mm  - Praktyczny gadżet reklamowyZestaw 50 metalowych emblematów lusterek o średnicy 58 mm - Nasze przypinki lusterka to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Metalowe lusterko emblemat - Kieszonkowy gadżetNasze lusterka składają się z pięciu kluczowych elementów: lusterka, obręczy, nakładki, pianki samoprzylepnej i folii. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane:ŚREDNICA FORMY:58 mmSzczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Maszynka do przypinek z formą 37 mm
649,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 37 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 37 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz własne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 37 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Statuetka szklana do sublimacji RODA duża 10 mm
52,41 zł
(netto)
STATUETKA PREMIO SUBLI Szklana statuetka do nadruku sublimacyjnego z przykręcaną podstawką. Model Premio Subli Roda (duża).Nowe parametry transferu znajdują się w zakładce -> parametry transferu Podstawowe dane:s SZEROKOŚĆ: 180 mm WYSOKOŚĆ: 175 mm + 10 mm podstawa GRUBOŚĆ: 10 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Magnes emblemat 58 mm 50 szt./op.
92,54 zł
(netto)
Magnes button metalowy 58 mm  - Twoja nieskończona kreatywność Zestaw 100 przypinek plastikowych o średnicy 58 mm - Nasze magnesy metalowe to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz gadżety reklamowe i pamiątki wedle własnego pomysłu. Metalowy magnes button w trzech krokach Nasze magnesy składają się z trzech kluczowych elementów: magnesu, nakładki oraz specjalnej folii. Projektuj własne wzory, loga, zdjęcia a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do osadzenia ich w magnesach. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORM: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu. 
Maszynka do przypinek z formą 44 mm
669,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 44 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 44 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz własne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 44 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.