Podkładki pod mysz

Podkładka pod mysz do sublimacji okrągła FINA RONDA 5 szt./op.
25,15 zł
(netto)
Podkładka pod mysz do nadruku Okrągła podkładka pod mysz  do sublimacji FINA RONDA – zestaw 5 sztuk z antypoślizgowym spodem i białą powierzchnią poliestrową do pełnokolorowego nadruku. Podkładka pod mysz do sublimacji  Biała strona podkładki przeznaczona do nadruku sublimacyjnego. Nadruk metodą sublimacji pozwala na wykonanie dowolnych projektów graficznych. Nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: ŚREDNICA: 180 mm GRUBOŚĆ: 3 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Podkładka pod mysz do sublimacji GROSA 5 szt./op.
30,04 zł
(netto)
Podkładka pod mysz do nadruku Podkładka pod mysz do sublimacji GROSA -  prostokątna, grubość 5 mm, pakowana po 5 sztuk. Antypoślizgowy spód i biała powierzchnia do pełnego nadruku. Podkładka pod mysz do sublimacji  Biała strona podkładki przeznaczona do nadruku sublimacyjnego. Nadruk metodą sublimacji pozwala na wykonanie dowolnych projektów graficznych. Nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 220 mm WYSOKOŚĆ: 180 mm GRUBOŚĆ: 5 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Podkładka pod mysz do sublimacji LISA 5 szt./op.
45,81 zł
(netto)
Podkładka pod mysz do nadruku Podkładka pod mysz do sublimacji LISA – duży format 400 × 280 mm, popularny prostokątny kształt, biały materiał poliesterowy do pełnokolorowego nadruku, antypoślizgowy spód, zestaw 5 sztuk. Podkładka pod mysz do sublimacji  Biała strona podkładki przeznaczona do nadruku sublimacyjnego. Nadruk metodą sublimacji pozwala na wykonanie dowolnych projektów graficznych. Nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 400 mm WYSOKOŚĆ: 280 mm GRUBOŚĆ: 3 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Podkładka pod mysz do sublimacji FINA 5 szt./op.
25,15 zł
(netto)
Podkładka pod mysz do nadruku Podkładka pod mysz do sublimacji FINA — popularny prostokątny kształt, biały poliestrowy wierzch i antypoślizgowy gumowany spód. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Podkładka pod mysz do sublimacji  Biała strona podkładki przeznaczona do nadruku sublimacyjnego. Nadruk metodą sublimacji pozwala na wykonanie dowolnych projektów graficznych. Nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 220 mm WYSOKOŚĆ: 180 mm GRUBOŚĆ: 3 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.