Przypinka plastikowa 58 mm 100 szt./op.
52,64 zł
(netto)
Przypinka plastikowa 58 mm  - Unikalne gadżety Zestaw 50 magnesów metalowych o średnicy 58 mm - Nasze przypinki plastikowe to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Plastikowa przypinka w trzech krokach Nasze przypinki składają się z trzech kluczowych elementów: solidnego plastikowego zapięcia, nakładki oraz specjalnej folii. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Lusterko emblemat 58 mm 50 szt./op.
84,22 zł
(netto)
Lusterko emblemat 58 mm  - Praktyczny gadżet reklamowyZestaw 50 metalowych emblematów lusterek o średnicy 58 mm - Nasze przypinki lusterka to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Metalowe lusterko emblemat - Kieszonkowy gadżetNasze lusterka składają się z pięciu kluczowych elementów: lusterka, obręczy, nakładki, pianki samoprzylepnej i folii. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane:ŚREDNICA FORMY:58 mmSzczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Magnes emblemat 58 mm 50 szt./op.
92,54 zł
(netto)
Magnes button metalowy 58 mm  - Twoja nieskończona kreatywność Zestaw 100 przypinek plastikowych o średnicy 58 mm - Nasze magnesy metalowe to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz gadżety reklamowe i pamiątki wedle własnego pomysłu. Metalowy magnes button w trzech krokach Nasze magnesy składają się z trzech kluczowych elementów: magnesu, nakładki oraz specjalnej folii. Projektuj własne wzory, loga, zdjęcia a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do osadzenia ich w magnesach. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORM: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu. 
Przypinka metalowa 58 mm 100 szt./op.
52,64 zł
(netto)
Przypinka metalowa 58 mm  - Twoja nieskończona kreatywność Zestaw 100 przypinek metalowych o średnicy 58 mm - Twoja okazja na wyrażenie kreatywności, tworzenie unikalnych gadżetów reklamowych i pamiątek. Metalowa przypinka w trzech krokach Nasze przypinki składają się z trzech kluczowych elementów: solidnego metalowego zapięcia, nakładki oraz specjalnej folii. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Otwieracz emblemat 58 mm 50 szt./op.
92,25 zł
(netto)
Otwieracz emblemat 58 mm - Funkcjonalny gadżet reklamowy Zestaw 50 metalowych emblematów lusterek o średnicy 58 mm - Nasze otwieracze to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Emblemat z otwieraczem - Praktyczne rozwiązanie Nasze otwieracze składają się z trzech kluczowych elementów: nakładki, folii, otwieracza. Stwórz własne wzory, nadruki czy logo, a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do ich wykonania. Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Brelok emblemat z otwieraczem 58 mm - 50 szt./op.
106,10 zł
(netto)
Brelok emblemat z otwieraczem 58 mm - Oryginalny gadżet i praktyczny otwieracz w jednym! Zestaw 50 metalowych breloków z otwieraczem o średnicy 58 mm - Nasze otwieracze to doskonała baza dla Twoich pomysłów. Twórz unikalne gadżety reklamowe i pamiątki. Brelok z otwieraczem - Praktyczne drobiazg reklamowy Nasze breloki z otwieraczem składają się z czterech kluczowych elementów: nakładki, folii, otwieracza i kółeczka z łańcuszkiem. Twórz własne nadruki, umieść zdjęcie, logo, czy slogan a my dostarczymy Ci niezbędne komponenty do wykonania breloków.Sprawdź, jak zrobić przypinkę, lusterko, magnes czy otwieracz:*UWAGA: Przypinki są wyłącznie przeznaczone do wykonywania ich na formach i urządzeniach z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.