Pomoc i wsparcie techniczne

grade grade grade grade grade

Satysfakcja Klienta

Naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie związane z eksploatacją urządzeń (drukarek i pras transferowych), jak również dotyczące wykonywania nadruków na produktach z naszej oferty. W sprawach związanych z technologią grawerton, poradami technicznymi oraz informacjami serwisowymi prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z naszym działem wsparcia technicznego. Poniżej znajduje się również lista popularnych tematów związanych z technologią Grawerton.

people

Kontakt z działem pomocy technicznej

Wszystkie zapytania dotyczące technologii wykonywania nadruków i eksploatacji urządzeń jak również zgłoszenia serwisowe prosimy kierować mailowo lub telefonicznie na podane niżej adresy:

email

serwis@grawerton.pl

call

58 55 43 565

help

Popularne pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na wiele pytań dotyczących technologii sublimacji znajdą Państwo w dziale "Najczęstsze pytania i odpowiedzi".

play_arrow

PRZEJDŹ DO DZIAŁU

vertical_align_bottom

Parametry transferu

Dobór odpowiednich parametrów transferu jest kluczowy dla uzyskania nadruków najwyższej jakości.Głównymi parametrami są temperatura oraz czas transferu. Dobrze dobrane parametry transferu gwarantują ostry nadruk, żywe i nasycone kolory oraz głębokie czernie. Parametry transferu znajdą Państwo przy każdym produkcie przeznaczonym do nadruku w zakładce "parametry transferu". Można je również pobrać w formie zbiorczej w pliku pdf poniżej.

cloud_download

POBIERZ

build

Zgłoszenia serwisowe

W przypadku wystąpienia awarii urządzenia, uszkodzenia przesyłki lub innych nieprawidłowości prosimy postępować zgodnie z poniższymi krokami. Wszystkie zgłoszenia są dla nas ważne i zawsze dążymy do rozwiązania problemu na korzyść Klienta.

  1. Pobierz zgłoszenie reklamacyjne grawerton (plik .pdf) – wydrukuj go i dokładnie wypełnij. 
  2. Jeśli reklamacja dotyczy uszkodzeń powstałych w czasie transportu, w obecności kuriera sporządź protokół szkody.
  3. Wyślij zgłoszenie reklamacyjne na adres: serwis@grawerton.pl

cloud_download

POBIERZ ZGŁOSZENIE

copyright

grawerton.pl