Nowości


Nowości w ofercie produktów do sublimacji

Tu znajdziesz najnowsze produkty do sublimacji, które niedawno dołączyły do naszej oferty. Dostarczamy Ci najwyższej jakości materiały i akcesoria do sublimacji, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe personalizowane produkty.

Odkryj najnowsze produkty do sublimacji w naszym sklepie internetowym! Nasza oferta stale się poszerza, aby dostarczyć Ci najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sublimacji.

Nasze nowości to idealna okazja do odświeżenia swojej oferty. Sprawdź katalog nowości i rozpocznij sublimacyjną przygodę na nowym poziomie!


Dwustronna tablica do cięcia 30x30 cm - zestaw
61,90 zł
(netto)
Dwustronna tablica do cięcia 30x30 cm Mata do ochrony stołu podczas pracy związanej z cięciem papieru. Jedna strona z rowkami służy do bigowania, druga strona w formie maty jest przeznaczona do cięcia. Dwustronna tablica do cięcia - zestaw Zestaw zawiera: tablicę do bigowania i cięcia, metalową linijkę, trójkąt do kopert, kostkę introligatorską. Podstawowe dane: WYMIARY: 30 x 30 cm GRUBOŚĆ TABLICY: 3 mm Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Rękawice termoodporne
14,99 zł
(netto)
Rękawice termoodporne - Niezbędne przy pracy z termotransferem Rękawice termoodporne są niezbędnym akcesorium do pracy z przenoszeniem gorących przedmiotów, a w szczególności przy pracy z  prasami transferowymi rozgrzewanymi do wysokich temperatur. Rękawice termoodporne do zadań specjalnych! Zapewniają idealną i w pełni kontrolowaną chwytliwość co jest bardzo ważne przy drobnych elementach. Podstawowe dane: POZIOM ODPORNOŚCI NA CIEPŁO KONTAKTOWE: 250°C ROZMIAR: 10 MATERIAŁ: Przędza poliestrowa (ścieg 7) KOLOR: Pomarańczowy Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Papier termoochronny silikonowy 50 szt./op.
21,99 zł
(netto)
Papier termoochronny silikonowy - dla ochrony płyty grzewczej i nie tylko Papier termoochronny silikonowy w formacie A3 znany również jako papier przekładkowy czy zabezpieczający. Papier termoochronny silikonowy - 50 szt/op W opakowaniu znajduje się 50 arkuszy wysokiej jakości papieru termoochronnego. Podstawowe dane: FORMAT: A3 ILOŚĆ ARKUSZY W OPAKOWANIU: 50 szt Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Kartonik do kubków biały z okienkiem fala
0,99 zł
(netto)
Kartonik do kubków z okienkiem Opakowanie kartonowe do kubka, idealne do przechowywania i prezentacji kubków z nadrukiem sublimacyjnym. Kartonik do pakowania kubków - 330 ml Przeznaczony do kubków o pojemności 330 ml. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 115 mm WYSOKOŚĆ: 100 mm GŁĘBOKOŚĆ: 85 mm KOLOR: Biały Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Kartonik do kubków biały
0,79 zł
(netto)
Kartonik fasonowy na kubek - biały Opakowanie kartonowe do kubka, przyjazne środowisku opakowania fasonowe. Kartonik do pakowania kubków - 330 ml Przeznaczony do kubków o pojemności 330 ml. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 120 mm WYSOKOŚĆ: 100 mm GŁĘBOKOŚĆ: 85 mm KOLOR: Biały Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Kartonik do kubków brązowy
0,79 zł
(netto)
Kartonik fasonowy na kubek - brązowy Opakowanie kartonowe do kubka, przyjazne środowisku opakowania fasonowe. Kartonik do pakowania kubków - 330 ml Przeznaczony do kubków o pojemności 330 ml. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 120 mm WYSOKOŚĆ: 100 mm GŁĘBOKOŚĆ: 85 mm KOLOR: Brązowy Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Nóż introligatorski z łamanym ostrzem
12,99 zł
(netto)
Nóż introligatorski z łamanym ostrzem Nóż introligatorski z łamanym ostrzem to wszechstronne narzędzie, idealne do precyzyjnego cięcia papieru, kartonu, folii oraz wielu innych materiałów. Nóż introligatorski z łamanym ostrzem Niezastąpiony w każdej pracowni, ciesz się niezawodnością oraz precyzją cięcia w każdym projekcie! Podstawowe dane: ROZMIAR OSTRZA: 18 mm BLOKADA OSTRZA: Automatyczna Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Drukarka do sublimacji Epson Sure-Color SC-F100 z atramentami
1 995,00 zł
(netto)
Drukarka do sublimacji A4 EPSON SC-F100 - Najnowsza technologia w kompaktowym formacie Drukarka do sublimacji A4 EPSON SC-F100 to innowacyjne rozwiązanie od marki Epson, przynoszące przełom w dziedzinie personalizacji artykułów promocyjnych i upominków. Z najnowszym modelem SC-F100, Epson wkracza na rynek drukarek sublimacyjnych oferując zaawansowane funkcje w kompaktowej formie. Drukarka do sublimacji A4 EPSON SC-F100 z kompletem atramentów CMYK W komplecie z drukarką otrzymujesz 4 atramenty do sublimacji po 140 ml każdy - Black, Cyan, Yellow, Magenta. Podstawowe dane: FORMAT WYDRUKÓW: A4 SYSTEM DRUKU: CMYK MODEL: Epson SC-F100 Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Drukarka sublimacyjna Epson Sure-Color SC-F500 + atramenty - na zamówienie
8 580,00 zł
(netto)
Drukarka sublimacyjna Epson SC-F500 Innowacyjne rozwiązanie dla firm Drukarka atramentowa sublimacyjna Epson SC-F500 to rozwiązanie dla firm, które chcą poszerzyć swoją ofertę o personalizowane produkty promocyjne i prezentowe. Ten 24-calowy model został zaprojektowany z myślą o łatwiej obsłudze i wysokiej wydajności, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Drukarka sublimacyjna Epson SC-F500 z kompletem atramentów CMYK W komplecie z drukarką otrzymujesz 4 atramenty do sublimacji po 140 ml każdy - Black, Cyan, Yellow, Magenta. Podstawowe dane: FORMAT WYDRUKÓW: A2, A3, A4 SYSTEM DRUKU: CMYK MODEL: Epson SC-F500 Drukarka dostępna NA ZAMÓWIENIE.
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100, SC-F500 140 ml Yellow
95,00 zł
(netto)
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100SC-F500  - Yellow Oryginalny atrament sublimacyjny Epson. Symbol T49N400.Produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji marki Epson. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Podstawowe dane: MODEL DRUKARKI: EPSON SC-F 100, SC-F500 KOLOR: Yellow POJEMNOŚĆ: 140 ml Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100, SC-F500 140 ml Magenta
95,00 zł
(netto)
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100SC-F500  - Magenta Oryginalny atrament sublimacyjny Epson. Symbol T49N300.Produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji marki Epson. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Podstawowe dane: MODEL DRUKARKI: EPSON SC-F 100, SC-F500 KOLOR: Magenta POJEMNOŚĆ: 140 ml Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100, SC-F500 140 ml Cyan
95,00 zł
(netto)
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100SC-F500  - Cyan Oryginalny atrament sublimacyjny Epson. Symbol T49N200.Produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji marki Epson. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Podstawowe dane: MODEL DRUKARKI: EPSON SC-F 100, SC-F500 KOLOR: Cyan POJEMNOŚĆ: 140 ml Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100, SC-F500 140 ml Black
95,00 zł
(netto)
Atrament sublimacyjny do EPSON SC-F 100SC-F500  - Black Oryginalny atrament sublimacyjny Epson. Symbol T49N100.Produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji marki Epson. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Podstawowe dane: MODEL DRUKARKI: EPSON SC-F 100, SC-F500 KOLOR: Black POJEMNOŚĆ: 140 ml Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa automatyczna płaska LOKLiK niebieska
1 299,00 zł
(netto)
Prasa automatyczna płaska LOKLiK - do sublimacji i termotransferu Wszechstronne i efektywne urządzenie, które umożliwia tworzenie spersonalizowanych produktów takich jak koszulki, torebki, podkładki pod mysz i wiele innych. Nowoczesny design połączony z łatwą obsługą sprawiają, że tworzenie unikatowych przedmiotów staje się przyjemnością. Prasa automatyczna płaska LOKLiK - craftowe oblicze termotransferu Łatwe i przyjemne korzystanie z prasy w zaciszu domowym. Podstawowe dane: ROZMIAR PRASY: 50 x 40 x 30 cm ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 38 x 38 cm SERIA: Craft KOLOR: Niebieski Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa automatyczna do kubków LOKLiK biała
699,00 zł
(netto)
Prasa automatyczna do kubków LOKLiK - do sublimacji i termotransferu Prasa automatyczna do nadruku na kubkach LOKLiK  umożliwia tworzenie własnych, unikalnych kubków metodą sublimacji w domowych warunkach. Prasa automatyczna do kubków LOKLiK - craftowe oblicze termotransferu Łatwe i przyjemne korzystanie z prasy w zaciszu domowym. Podstawowe dane: ROZMIAR PRASY: 39 x 33,5 x 20,5 cm OBSŁUGIWANA ŚREDNICA: 7,5 – 8,5 cm SERIA: Craft KOLOR: Biały Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa płaska przenośna EASY CRAFT
299,00 zł
(netto)
Przenośna prasa termiczna EASY CRAFT - do sublimacji i termotransferu Przenieś swoje pomysły z wyobraźni na rzeczywistość za pomocą prasy EASY CRAFT. Nowoczesny design połączony z łatwą obsługą sprawiają, że tworzenie unikatowych przedmiotów staje się przyjemnością. Prasa termiczna EASY CRAFT - termotransfer prostszy niż myślisz Korzystanie z prasy jest łatwe i przyjemne szczególnie dla początkujących użytkowników.  Podstawowe dane: ROZMIAR PRASY BEZ PODSTAWY: 24,9 x 24,9 x 10,8 cm ROZMIAR PRASY Z PODSTAWĄ: 27 x 27 x 13,3 cm SERIA: Craft KOLOR: Zielony Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa płaska 38cm x 38cm Schwitzler Grey QUADRO
1 950,00 zł
(netto)
Prasa transferowa płaska z serii Schwitzler Grey Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey QUADRO to jedno z flagowych urządzeń tej serii, dedykowane do profesjonalnego nadruku na płaskich produktach metodą sublimacji. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey QUADRO Schwitzler Grey QUADRO to manualna prasa termotransferowa o średnim rozmiarze stołu roboczego - 38 x 38 cm.Dzięki niej można wykonywać transfer na różnych płaskich powierzchniach, takich jak: koszulki, torby, poszewki, puzzle, metal, kamień a nawet szkło! Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Płaska - manualna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 38 x 38 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa płaska 23 x 33 cm Schwitzler Grey NANO
999,00 zł
(netto)
Mała prasa transferowa płaska z serii Schwitzler Grey Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey NANO niezwykle kompaktowe i praktyczne urządzenie tej serii, dedykowane do profesjonalnego nadruku na płaskich produktach metodą sublimacji. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey NANO Schwitzler Grey NANO to manualna prasa termotransferowa o niewielkim rozmiarze stołu roboczego - 23 x 33 cm.Dzięki niej można wykonywać transfer na różnych płaskich powierzchniach, takich jak: podstawki, breloki, torby, poszewki, puzzle, blaszki, kamień a nawet szkło! Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Płaska - manualna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 23 x 33 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa do kubków i bidonów Schwitzler Grey DUAL
1 199,00 zł
(netto)
Prasa transferowa do kubków i bidonów z serii Schwitzler Grey DUAL Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na do kubków Schwitzler Grey DUAL, to urządzenie które w zestawie posiada dwie grzałki - jedną "mini" czyli o węższej średnicy oraz drugą klasyczną z wydłużonym elementem grzewczym pozwalającym na wygrzanie dwóch kubków klasycznych jednocześnie. Nadruki sublimacyjne z prasa Schwitzler Grey DUAL Schwitzler Grey DUAL to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID
2 900,00 zł
(netto)
Prasa transferowa na 5 kubków z serii Schwitzler Grey RAPID Seria Schwitzler GREY RAPID to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID, to urządzenie skierowane do tych, którzy realizują duże nakłady. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID Schwitzler Grey RAPID to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Dzięki innowacyjnej technologii i precyzyjnym rozwiązaniom, prasa RAPID zapewnia szybką i efektywną realizację zamówień. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: 5-stanowiskowa prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7,5 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Męska koszulka MAIA 200, rozmiar: XXXL
23,60 zł
(netto)
Męska koszulka do sublimacji dla Twojej marki Koszulka męska zaprojektowana specjalnie do nadruków sublimacyjnych. Męska biała koszulka do sublimacji XXXL Dzięki technologii sublimacji możesz wykonać na koszulce dowolny projekt graficzny, w tym zdjęcia i grafiki o nieograniczonej wielkości. Nadruk jest trwały, niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SERIA: Maia 200 KRÓJ: Męski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: XXXL Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Taśma dwustronna 48mm x 10m
7,99 zł
(netto)
Taśma dwustronna - niezastąpiona w codziennej pracy Taśma dwustronna polipropylenowa, na brązowym papierze silikonowym z mocnym klejem. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością i odpornością na zrywanie. Taśma dwustronna - 48mm x 10m Taśma dwustronna o wymiarach 40mm x 10m. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 48 mm DŁUGOŚĆ: 10 m KOLOR: Biały ILOŚĆ: 1 szt. Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Taśma pakowa przezroczysta 48mm x 60m
2,99 zł
(netto)
Taśma pakowa przezroczysta - Doskonałe zabezpieczenie przesyłek Taśma pakowa przezroczysta to nieodzowny element wyposażenia każdej firmy, biura, pracowni artystycznej czy domu. Doskonale sprawdza się zarówno do prac biurowych, domowych, szkolnych, jak i w sklepach czy magazynach. Taśma pakowa przezroczysta - 48mm x 60m Taśma pakowa transparentna o wymiarach 40mm x 60m. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 48 mm DŁUGOŚĆ: 60 m KOLOR: Bezbarwny ILOŚĆ: 1 szt. Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Folia stretch do pakowania ręczna - Czarna
22,37 zł
(netto)
Folia Stretch do pakowania ręcznego - Solidne zabezpieczenie Twoich produktów Folia stretch to niezawodny materiał, którego głównym zastosowaniem jest pakowanie i zabezpieczanie towarów. Dzięki swojej elastyczności i wydajności, sprawdza się doskonale w codziennych operacjach pakowania, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie każdego produktu. Folia Stretch do pakowania ręcznego - Czarna i kryjąca Elastyczna i odporna na przetarcia czarna folia stretch ukrywa zawartość ładunku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 500 mm GRUBOŚĆ: 23 µm WAGA: 2,5 kg łącznie z gilzą KOLOR: Czarny Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.