NOWOŚCI

NOWOŚCI

Kubek niebiesko-różowy OMBRE
8,90 zł
(netto)
NOWOŚĆ W OFERCIEKubek do wykonywania nadruków technologią sublimacji, brokatowy, w kolorze niebiesko-różowym z nowej linii produktów OMBRE.Podstawowe dane techniczneWYSOKOŚĆ:     97 mmŚREDNICA:     80 mmPOJEMNOŚĆ:     330 mlKOLOR:     niebiesko-różówy/białe wnętrzeSzczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek niebiesko-srebrny OMBRE
8,90 zł
(netto)
NOWOŚĆ W OFERCIE Kubek do wykonywania nadruków technologią sublimacji, brokatowy, w kolorze niebiesko-srebrnym z nowej linii produktów OMBRE. Podstawowe dane techniczne WYSOKOŚĆ:     97 mm ŚREDNICA:     80 mm POJEMNOŚĆ:     330 ml KOLOR:     niebiesko-srebrny/białe wnętrze Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Komin do nadruku COMI
9,45 zł
(netto)
Biały wielofunkcyjny komin do sublimacji. Całkowicie bezszwowy, gładki i przyjemny w dotyku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 250 mm WYSOKOŚĆ: 510 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek metaliczny różowy
11,56 zł
(netto)
Kubek do sublimacji z metalizowaną, błyszczącą i mieniącą się różową powłoką. Pojemność: 330 ml Wysokość: 95 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej częsci opisu.