Prasa transferowa modularna SECABO TC5 LITE 38x38
3 350,00 zł
3 550,00 zł -200,00 zł
(netto)
Secabo TC5 LITE Półautomatyczna prasa transferowa płaska ze stołem roboczym o wymiarach 38x38 cm. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Półautomatyczna prasa płaska KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 38 x 38 cm Prasa jest dostarczana w postaci modułów do samodzielnego montażu. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w instrukcji obsługi.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 3250 złotych netto
Prasa transferowa modularna SECABO TC7 LITE 40x50
3 750,00 zł
4 050,00 zł -300,00 zł
(netto)
Secabo TC7 LITE Półautomatyczna, modułowa prasa transferowa płaska ze stołem roboczym o wymiarach 40x50 cm. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Półautomatyczna prasa płaska KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 40 x 50 cm KONSTRUKCJA: Modułowa Prasa jest dostarczana w postaci modułów do samodzielnego montażu. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w instrukcji obsługi.
Prasa transferowa do kubków SCHULZE Mug 1 Press - na zamówienie
1 709,05 zł
1 799,00 zł -5%
(netto)
Prasa na zamówienie - skontaktuj się z działem handlowym:tel.: 58 55 43 515 e-mail: biuro@grawerton.pl Prasa transferowa do kubków. Do wyboru 4 rodzaje grzałek. Cena dotyczy prasy i jednej grzałki. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny OBSŁUGA: Manualna DODATKOWE GRZAŁKI NA ZAMÓWIENIE: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte Max Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Drukarka sublimacyjna Epson Sure-Color SC-F500 + atramenty - na zamówienie
8 580,00 zł
(netto)
Drukarka sublimacyjna Epson SC-F500 Innowacyjne rozwiązanie dla firm Drukarka atramentowa sublimacyjna Epson SC-F500 to rozwiązanie dla firm, które chcą poszerzyć swoją ofertę o personalizowane produkty promocyjne i prezentowe. Ten 24-calowy model został zaprojektowany z myślą o łatwiej obsłudze i wysokiej wydajności, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Drukarka sublimacyjna Epson SC-F500 z kompletem atramentów CMYK W komplecie z drukarką otrzymujesz 4 atramenty do sublimacji po 140 ml każdy - Black, Cyan, Yellow, Magenta. Podstawowe dane: FORMAT WYDRUKÓW: A3/A3 SYSTEM DRUKU: CMYK MODEL: Epson SC-F500 Drukarka dostępna NA ZAMÓWIENIE.
Drukarka do sublimacji Epson Sure-Color SC-F100 z atramentami
1 995,00 zł
(netto)
Drukarka do sublimacji A4 EPSON SC-F100 - Najnowsza technologia w kompaktowym formacie Drukarka do sublimacji A4 EPSON SC-F100 to innowacyjne rozwiązanie od marki Epson, przynoszące przełom w dziedzinie personalizacji artykułów promocyjnych i upominków. Z najnowszym modelem SC-F100, Epson wkracza na rynek drukarek sublimacyjnych oferując zaawansowane funkcje w kompaktowej formie. Drukarka do sublimacji A4 EPSON SC-F100 z kompletem atramentów CMYK W komplecie z drukarką otrzymujesz 4 atramenty do sublimacji po 140 ml każdy - Black, Cyan, Yellow, Magenta. Podstawowe dane: FORMAT WYDRUKÓW: A4 SYSTEM DRUKU: CMYK MODEL: Epson SC-F100 Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Ploter tnący Secabo C60IV
2 550,00 zł
(netto)
Secabo C60IV Zaawansowany ploter tnący do folii i ciecia konturowego Secabo C60IV Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ CIĘCIA: 60 cm PRĘDKOŚĆ CIĘCIA: do 600 mm/s Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa do kubków i butelek Secabo TM2
1 899,00 zł
2 099,00 zł -200,00 zł
(netto)
Secabo TM2 Manualna prasa transferowa do kubków i butelek z klasyczną oraz wydłużoną grzałką. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ KUBKA: 21 cm ŚREDNICA KUBKA: od 7,5 do 9,5 cm Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 1799 złotych netto
Prasa transferowa płaska 38cm x 38cm Schwitzler Grey QUADRO
1 950,00 zł
(netto)
Prasa transferowa płaska z serii Schwitzler Grey Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey QUADRO to jedno z flagowych urządzeń tej serii, dedykowane do profesjonalnego nadruku na płaskich produktach metodą sublimacji. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey QUADRO Schwitzler Grey QUADRO to manualna prasa termotransferowa o średnim rozmiarze stołu roboczego - 38 x 38 cm.Dzięki niej można wykonywać transfer na różnych płaskich powierzchniach, takich jak: koszulki, torby, poszewki, puzzle, metal, kamień a nawet szkło! Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Płaska - manualna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 38 x 38 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa płaska 23 x 33 cm Schwitzler Grey NANO
999,00 zł
(netto)
Mała prasa transferowa płaska z serii Schwitzler Grey Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey NANO niezwykle kompaktowe i praktyczne urządzenie tej serii, dedykowane do profesjonalnego nadruku na płaskich produktach metodą sublimacji. Prasa transferowa płaska Schwitzler Grey NANO Schwitzler Grey NANO to manualna prasa termotransferowa o niewielkim rozmiarze stołu roboczego - 23 x 33 cm.Dzięki niej można wykonywać transfer na różnych płaskich powierzchniach, takich jak: podstawki, breloki, torby, poszewki, puzzle, blaszki, kamień a nawet szkło! Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Płaska - manualna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 23 x 33 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID
2 900,00 zł
(netto)
Prasa transferowa na 5 kubków z serii Schwitzler Grey RAPID Seria Schwitzler GREY RAPID to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID, to urządzenie skierowane do tych, którzy realizują duże nakłady. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID Schwitzler Grey RAPID to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Dzięki innowacyjnej technologii i precyzyjnym rozwiązaniom, prasa RAPID zapewnia szybką i efektywną realizację zamówień. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: 5-stanowiskowa prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7,5 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa do kubków Schwitzler Grey DUAL
1 199,00 zł
(netto)
Prasa transferowa do kubków i bidonów z serii Schwitzler Grey DUAL Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na do kubków Schwitzler Grey DUAL, to urządzenie które w zestawie posiada dwie grzałki - jedną klasyczną oraz drugą posiadającą węższy element grzewczy. Nadruki sublimacyjne z prasa Schwitzler Grey DUAL Schwitzler Grey DUAL to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7,5 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa płaska Secabo C5 Clam 38x38 cm
2 299,00 zł
2 599,00 zł -300,00 zł
(netto)
Secabo C5 Clam Prasa transferowa płaska ze stołem roboczym o wymiarach 38x38 cm. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 38 x 38 cm Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 2350 złotych netto