Konto użytkownika


Konto nie jest wymagane do składania zamówień jednak oferuje ono wiele korzyści! Pozwala na łatwe śledzenie statusu przesyłki, gromadzenie historii zamówień jak również korzystanie ze schowka produktów. Aby zalogować się lub założyć konto kliknij "zaloguj się" w prawym górnym rogu ekranu (lub kliknij tutaj).

contact_mail

Logowanie/Zakładanie konta

W zakładce uwierzytelnianie zostaniesz poproszony o podanie prawidłowego adresu e-mail a następnie kliknięcie "Stwórz konto". W kolejnym oknie wpisz ponownie adres e-mail oraz hasło (adres e-mail podany przy rejestracji będzie Twoim loginem podawanym przy logowaniu).

person_pin

Twoje dane osobiste

Dane adresowe są niezbędne do założenia konta. Stanowią one również podstawowy adres wysyłki zamówionych towarów (jeśli adres dostaw różni się od podstawowego adresu, może być on dodany w panelu użytkownika). Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

check

Newsletter i zgody

Ostatnim etapem jest zapoznanie się z regulaminem oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień. W tym miejscu prosimy również o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Biuletyny i informacje handlowe to najlepszy sposób na to, by zawsze być na bieżąco z nowościami oraz promocyjnymi ofertami Grawerton!

Dziękujemy za założenie konta!


copyright

Sklep prowadzony jest przez:

Argo S.A.

ul. Krynicka 1, 80-393 Gdańsk, Polska

NIP: 584-102-89-91, Regon: 190928358, Krajowy Rejestr Sądowy nr: 0000121651
Sąd Rejonowy w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy w wysokości 1100000 zł opłacony w całości