Kubki do sublimacji

Kubki do sublimacji

Kubek KAZO De lux z czerwonym wnętrzem, uszkiem i łyżeczką
9,99 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!Kubek KAZO De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki.Pojemność:330 mlWysokość:100 mmŚrednica:80 mmSzczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji Orca Green. Od 144 szt.
4,11 zł
4,52 zł -0,41 zł
(netto)
Kubek biały Orca Green Series do nadruku sublimacyjnego, odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek KAZO De lux z zielonym wnętrzem, uszkiem i łyżeczką
7,43 zł
9,99 zł -2,56 zł
(netto)
Kubek KAZO De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Pojemność: 330 ml Wysokość: 100 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.