Kubki do sublimacji


Kubki do sublimacji - Postaw na kubki reklamowe od lidera w branży!

 
Kubki do sublimacji, to dzięki tej metodzie uzyskasz profesjonalną jakość i trwałość. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą najwyższej jakości kubków do sublimacji. 

Kubki białe ORCA do sublimacji: Podstawa w sublimacji

Kubki białe ORCA to fundament sublimacji. Dostępne w trzech klasach, pozwalają sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom.

Kubki z kolorowym wnętrzem: Dodaj odrobinę koloru

Zestaw swoje projekty z naszymi kubkami z kolorowym wnętrzem, które oferują akcent kolorystyczny wewnątrz kubka w różnych wariantach kolorystycznych, wybierz najlepszy kolor dla swojej grafiki.

Kubki z kolorowym wnętrzem i łyżeczką: Funkcjonalność spotyka design

Odkryj nasze kubki z kolorowym wnętrzem i łyżeczką, które nie tylko zachwycają swoim opływowym kształtem i wyjątkowym designem, ale także oferują dodatkową funkcjonalność dzięki praktycznej łyżeczce umieszczonej w uszku.

Kubki z kolorowym rantem: Minimalizm w detalach

Dodaj subtelny akcent kolorystyczny do swoich projektów dzięki naszym kubkom z kolorowym rantem.

Kubki MEGALO z kolorowym wnętrzem i uszkiem 450 ml: Pojemne i praktyczne

Odkryj nasze kubki MEGALO o zwiększonej pojemności, które są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Ich obłe denko dodaje im lekkości.

Kubki magiczne: Magia kolorów pod wpływem ciepła

Poznaj tajemnicę naszych kubków magicznych, które zmieniają kolor pod wpływem ciepła. To popularne i od lat cenione przez klientów produkty, które dodadzą niepowtarzalnego uroku Twoim projektom. .

Pozostałe kubki: Bogactwo wyboru dla każdego

W tej kategorii znajdziesz różnorodne formy, wielkości, kształty i kolory.


Kubki reklamowe stanowią niezwykle popularny wybór, wśród firm świadczących usługi sublimacyjne, zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Dostępność różnych rozmiarów, kształtów i wzorów kubków jest kluczowa dla zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb klientów. Niektórzy wybierają standardowe kubki do nadruków jako elementy promocyjne swojej marki, podczas gdy inni szukają bardziej oryginalnych rozwiązań, które pozwolą im wyróżnić się na tle konkurencji.

Kubki reklamowe z nadrukiem są doskonałym narzędziem promocji, szczególnie podczas różnego rodzaju spotkań firmowych, konferencji, targów czy imprez. Oprócz tego, że są praktycznym prezentem, który może być wykorzystywany codziennie, subtelnie przypominają o usługach oferowanych przez daną firmę lub osobę. Wiele osób pozytywnie kojarzy markę z kubkiem, co może zwiększyć chęć nawiązania współpracy.  Oprócz pełnienia funkcji marketingowych, stanowią one również doskonały prezent dla bliskich.

Grawerton oferuje szeroki wachlarz kubków do sublimacji, które są doskonałym fundamentem dla Twojej działalności. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania. Postaw na kubki reklamowe od lidera w branży!


Kubek biały do sublimacji RED ORCA Od 1 sztuki
4,99 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek brokatowy różowy GLITTER
9,75 zł
(netto)
Kubek brokatowy GLITTER w kolorze różowym do wykonywania nadruków technologią sublimacji. Podstawowe dane: POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 7,99 złotych netto
Kubek magiczny czarny SKY
16,48 zł
(netto)
Kubek czarny magiczny SKY (zmieniający kolor) do sublimacji. Zobacz prezentacje kubka! Podstawowe dane: POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 9,99 złotych netto
Kubek biały do sublimacji RED ORCA od 1728 sztuk - paleta
3,49 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! *Cena obowiązuje przy zakupie minimum 1728 szt - paleta. Do zamówienia należy doliczyć koszty transportu. Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek różowo-srebrny OMBRE
10,70 zł
(netto)
Kubek do wykonywania nadruków technologią sublimacji, brokatowy, w kolorze różowo-srebrnym z linii produktów OMBRE. Podstawowe dane techniczne WYSOKOŚĆ:     97 mm ŚREDNICA:     80 mm POJEMNOŚĆ:     330 ml KOLOR:     różowo-srebrny/białe wnętrze Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 6,99 złotych netto