Kubki białe ORCA do sublimacji


Białe Kubki do Sublimacji - Odkryj Naszą Trzykrotną Jakość!

Tutaj czeka na Ciebie bogactwo możliwości kreatywnego wyrazu i efektywnej promocji! Nasze białe kubki do sublimacji są dostępne w trzech wyjątkowych seriach, aby sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom.

Seria RED ORCA: Wysoka Jakość, Niski Koszt.

Nasza seria Red Orca to kubki, które łączą wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami. Zapewniają one wyjątkowe nadruki o imponującej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów zakupu. Doskonale sprawdzą się tam, gdzie liczy się nie tylko jakość, ale również oszczędności

Seria GREEN ORCA: Wyższa Kontrola Jakości.

Kubki z serii Green Orca to wybór dla tych, którzy poszukują jeszcze lepszej kontroli jakości. Każdy kubek przechodzi rygorystyczne testy, gwarantując doskonałą powtarzalność produktu. Oferują wyższą jakość przy konkurencyjnych cenach. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oczekują wyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Seria BLACK ORCA: Najwyższa Jakość, Bez Kompromisów.

Nasza seria Black Orca to gwarancja absolutnie najwyższej jakości dostępnej na rynku. To kubki przeznaczone do ambitnych projektów, gdzie liczy się tylko perfekcja. Jeśli oczekujesz najwyższego poziomu jakości, ta seria spełni Twoje najwyższe oczekiwania.

Wybierz serię, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dzięki nim stworzysz niezapomniane upominki, gadżety reklamowe czy produkty, które zadowolą Twoich klientów.


Kubek biały do sublimacji RED ORCA Od 1 sztuki
4,99 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji RED ORCA od 1728 sztuk - paleta
3,49 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! *Cena obowiązuje przy zakupie minimum 1728 szt - paleta. Do zamówienia należy doliczyć koszty transportu. Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji GREEN ORCA od 1 sztuki
5,49 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Green Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji BLACK ORCA od 1 sztuki
5,99 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Black Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji GREEN ORCA od 1728 szt. - paleta
3,99 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Green Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! *Cena obowiązuje przy zakupie minimum 1728 szt - paleta. Do zamówienia należy doliczyć koszty transportu. Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji BLACK ORCA od 1728 szt. - paleta
4,49 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Black Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! *Cena obowiązuje przy zakupie minimum 1728 szt - paleta. Do zamówienia należy doliczyć koszty transportu. Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.