Pozostałe kubki

Pozostałe kubki

Kubek biały Fino
6,32 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Kubek biały o pomniejszonej średnicy Fino De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Pojemność: 300 ml Wysokość: 105 mm Średnica: 73 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały Latte Max
11,45 zł
(netto)
Duży kubek biały do nadruku sublimacyjnego o interesującym stożkowym kształcie. Pojemność: 450 ml Wysokość: 150 mm Średnica: 65-95 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek bialy Latte
7,51 zł
(netto)
Kubek bialy do nadruku sublimacyjnego o interesujacym stozkowym ksztalcie. Pojemnosc: 300 ml Wysokosc: 100 mm Srednica: 65-95 mm Szczególowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajduja sie w dalszej czesci opisu.
Kubek metaliczny różowy
7,33 zł
(netto)
Kubek do sublimacji z metalizowaną, błyszczącą i mieniącą się różową powłoką. Pojemność: 330 ml Wysokość: 95 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej częsci opisu.
Kubek metaliczny niebieski
7,25 zł
(netto)
Kubek do sublimacji z metalizowaną, błyszczącą i mieniącą się niebieską powłoką. Pojemność: 330 ml Wysokość: 95 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej częsci opisu.