Pozostałe kubki

Pozostałe kubki

Filiżanka Mini De Lux
7,25 zł
(netto)
Biała filiżanka do nadruku sublimacyjnego, odporna na mycie w zmywarkach. W zestawie znajduje się również biały kartonik.Pojemność:200 mlWysokość:72 mmŚrednica:71 mmSzczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały Fino
6,32 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Kubek biały o pomniejszonej średnicy Fino De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Pojemność: 300 ml Wysokość: 105 mm Średnica: 73 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały Latte Max
11,45 zł
(netto)
Duży kubek biały do nadruku sublimacyjnego o interesującym stożkowym kształcie. Pojemność: 450 ml Wysokość: 150 mm Średnica: 65-95 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek MAX 450 ml
10,78 zł
(netto)
Kubek biały klasyczny "MAX" do nadruku o zwiększonej pojemności z charakterystycznym, wygodnym uchem. Pojemność: 450 ml Wysokość: 125 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek metaliczny różowy
7,33 zł
(netto)
Kubek do sublimacji z metalizowaną, błyszczącą i mieniącą się różową powłoką. Pojemność: 330 ml Wysokość: 95 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej częsci opisu.