Bidony i kubki termiczne

Butelka termiczna do nadruku sublimacyjnego biała TERMA 500 ml
49,00 zł
(netto)
Biała butelka termiczna 500 ml Biała butelka termiczna TERMA wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml do nadruku. Butelka termiczna do nadruku Butelka przeznaczony do nadruku sublimacyjnego, co oznacza, że ​​można na nią nanosić dowolne wzory, grafiki, czy napisy. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na butelce! POJEMNOŚĆ: 500 ml WYSOKOŚĆ: 260 mm ŚREDNICA: 70 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Butelka termiczna do nadruku sublimacyjnego różowa TERMA 500 ml
39,41 zł
(netto)
Różowa butelka termiczna 500 ml Różowa butelka termiczna TERMA wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml do nadruku. Butelka termiczna do nadruku Butelka przeznaczony do nadruku sublimacyjnego, co oznacza, że ​​można na nią nanosić dowolne wzory, grafiki, czy napisy. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na butelce! POJEMNOŚĆ: 500 ml WYSOKOŚĆ: 260 mm ŚREDNICA: 70 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Butelka termiczna do nadruku sublimacyjnego niebieska TERMA 500 ml
39,41 zł
(netto)
Niebieska butelka termiczna 500 ml Niebieska butelka termiczna TERMA wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml do nadruku. Butelka termiczna do nadruku Butelka przeznaczony do nadruku sublimacyjnego, co oznacza, że ​​można na nią nanosić dowolne wzory, grafiki, czy napisy. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na butelce! POJEMNOŚĆ: 500 ml WYSOKOŚĆ: 260 mm ŚREDNICA: 70 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Butelka termiczna do nadruku sublimacyjnego srebrna TERMA 500 ml
39,41 zł
(netto)
Srebrna stalowa butelka termiczna 500 ml Srebrna butelka termiczna TERMA wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml do nadruku. Butelka termiczna do nadruku Butelka przeznaczony do nadruku sublimacyjnego, co oznacza, że ​​można na nią nanosić dowolne wzory, grafiki, czy napisy. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na butelce! POJEMNOŚĆ: 500 ml WYSOKOŚĆ: 260 mm ŚREDNICA: 70 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Butelka termiczna biała do nadruku sublimacyjnego TERMA 350 ml
39,41 zł
(netto)
Biała butelka termiczna 350 ml Biała butelka termiczna TERMA wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml do nadruku. Butelka termiczna do nadruku Butelka przeznaczony do nadruku sublimacyjnego, co oznacza, że ​​można na nią nanosić dowolne wzory, grafiki, czy napisy. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na butelce! POJEMNOŚĆ: 350 ml WYSOKOŚĆ: 210 mm ŚREDNICA: 70 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.