Grawerton

home

Grawerton ARGO S.A.

Grawerton ARGO S.A. z siedzibą w Gdańsku jest największym krajowym dystrybutorem materiałów i urządzeń do sublimacji i termotransferu. W tym roku świętujemy 25-lecie działalności. W tym czasie zakorzeniliśmy technologię sublimacji na krajowym rynku personalizowanych gadżetów i produktów reklamowych. Nastawienie na satysfakcję Klienta zaowocowało zdobyciem zaufania tysięcy zadowolonych ze współpracy partnerów handlowych. Jako lider rynku sublimacji w Polsce nie ustajemy we wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów oraz technologii. Od 2020 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem PhotoUSA EUROPEAN DISTRIBUTION CENTRE.Oferta

Kliknij i poznaj bogatą ofertę urządzeń i materiałów Grawerton.

Zobacz ofertę

help_outline

Dlaczego my

Od 1995 roku tworzymy polski rynek materiałów i technologii do sublimacji pozostając jego niekwestionowanym liderem. Niezmiennie stawiamy na innowacyjność oraz jakość naszych produktów. Rozwiązania, które proponujemy są zawsze najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku. Współpracujemy z czołowymi światowymi dostawcami urządzeń oraz materiałów takimi jak Ricoh, Sawgrass, SummaCut, UniSub. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku materiałów i urządzeń do sublimacji pozwala na dostarczanie rozwiązań sprawdzonych oraz dopasowanych do potrzeb różnych branż. Nie tylko pośredniczymy w obrocie produktami, lecz również aktywnie uczestniczymy w ich tworzeniu i rozwoju. Poza ofertą najlepszych jakościowo produktów na rynku rozumiemy, jak ważnym elementem w każdym biznesie jest odpowiednie wsparcie. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy zaproponować nie mające konkurencji na rynku wsparcie posprzedażowe - obejmujące szybki serwis, infolinię obsługiwaną przez doświadczonych pracowników oraz darmowe szkolenia na terenie naszej firmy. Oferujemy również bogaty pakiet wsparcia marketingowego, obejmujący darmowe materiały reklamowe oraz wsparcie naszych specjalistów do spraw marketingu. Nasze działania były wielokrotnie nagradzane. Jesteśmy dwukrotnym zdobywcą Medalu Europejskiego, wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Korony Reklamy w kategorii technologia, jak również stałym członkiem klubu Solidni w biznesie.

history

Historia

HISTORIA

Poznaj historię Argo S.A.

ARGO S.A. jest firmą handlową działającą w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej od 1990 roku. Działalność handlową firma ARGO S.A. rozpoczęła w 1991 roku, początkowo jako Biuro Handlu Zagranicznego ARGO. Po założeniu firma specjalizowała się wyłącznie w laminatorach i foliach laminacyjnych. W następnych latach oferta ARGO S.A. została uzupełniona o wybrane urządzenia i materiały do oprawy dokumentów, niszczarki oraz laminowane karty plastikowe w standardzie kart kredytowych. W roku 2000, Dział Kart Plastikowych został wyodrębniony jako osobna firma – Argo Card Sp. z o.o.

Ważne daty

  • 1991 – rozpoczęcie działalności handlowej jako Biuro Handlu Zagranicznego ARGO
  • 1996 – przekształcenie ARGO w Spółkę Akcyjną
  • 2000 – wyodrębnienie Działu Kart Plastikowych jako osobnej firmy – Argo Card Sp. z o.o.
  • 2004 – uzyskanie Certyfikatu ISO 9001:2000
  • 2005 – powstanie nowego, przestronnego magazynu
  • 2008 – oddanie do użytku nowoczesnego biurowca
  • 2016 – przeniesienie magazynu do nowej lokalizacji i powiększenie przestrzeni magazynowej

contact_phone

Kontakt