Prasy do kubków

Prasa transferowa do kubków SCHULZE Mug 1 Press - na zamówienie
1 709,05 zł
1 799,00 zł -5%
(netto)
Prasa na zamówienie - skontaktuj się z działem handlowym:tel.: 58 55 43 515 e-mail: biuro@grawerton.pl Prasa transferowa do kubków. Do wyboru 4 rodzaje grzałek. Cena dotyczy prasy i jednej grzałki. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny OBSŁUGA: Manualna DODATKOWE GRZAŁKI NA ZAMÓWIENIE: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte Max Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa wielofunkcyjna do kubków SCHWITZLER White Horizon PRO - zestaw 5 grzałek
1 779,00 zł
(netto)
SCHWITZLER White Horizon Wielofunkcyjna prasa transferowa do kubków i filiżanek Schwitzler White Horizon.W zestawie 5 grzałki. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny OBSŁUGA: Manualna DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte MaxDo kufli Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa do kubków i butelek Secabo TM2
1 899,00 zł
2 099,00 zł -200,00 zł
(netto)
Secabo TM2 Manualna prasa transferowa do kubków i butelek z klasyczną oraz wydłużoną grzałką. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ KUBKA: 21 cm ŚREDNICA KUBKA: od 7,5 do 9,5 cm Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 1799 złotych netto
Prasa transferowa do kubków i bidonów Schwitzler Grey DUAL
1 199,00 zł
(netto)
Prasa transferowa do kubków i bidonów z serii Schwitzler Grey DUAL Seria Schwitzler GREY to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na do kubków Schwitzler Grey DUAL, to urządzenie które w zestawie posiada dwie grzałki - jedną "mini" czyli o węższej średnicy oraz drugą klasyczną z wydłużonym elementem grzewczym pozwalającym na wygrzanie dwóch kubków klasycznych jednocześnie. Nadruki sublimacyjne z prasa Schwitzler Grey DUAL Schwitzler Grey DUAL to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID
2 900,00 zł
(netto)
Prasa transferowa na 5 kubków z serii Schwitzler Grey RAPID Seria Schwitzler GREY RAPID to nasza autorska linia pras transferowych, zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID, to urządzenie skierowane do tych, którzy realizują duże nakłady. Prasa transferowa na 5 kubków Schwitzler Grey RAPID Schwitzler Grey RAPID to odpowiedź na potrzeby tych, którzy zajmują się produkcją personalizowanych kubków metodą sublimacji. Dzięki innowacyjnej technologii i precyzyjnym rozwiązaniom, prasa RAPID zapewnia szybką i efektywną realizację zamówień. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: 5-stanowiskowa prasa do kubków KONTROLER: Elektroniczny ŚREDNICA KUBKA: 7,5 - 9 cm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.