Damskie

Damska koszulka MAIA 200, rozmiar: S
23,60 zł
(netto)
Damska koszulka do sublimacji dla Twojej marki Koszulka damska zaprojektowana specjalnie do nadruków sublimacyjnych. Taliowany i dopasowany krój sprawia, że doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę. Damska biała koszulka do sublimacji S Dzięki technologii sublimacji możesz wykonać na koszulce dowolny projekt graficzny, w tym zdjęcia i grafiki o nieograniczonej wielkości. Nadruk jest trwały, niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SERIA: Maia 200 KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: S Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka MAIA 200, rozmiar: M
23,60 zł
(netto)
Damska koszulka do sublimacji dla Twojej marki Koszulka damska zaprojektowana specjalnie do nadruków sublimacyjnych. Jej taliowany i dopasowany krój sprawia, że doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę. Damska biała koszulka do sublimacji M Dzięki technologii sublimacji możesz wykonać na koszulce dowolny projekt graficzny, w tym zdjęcia i grafiki o nieograniczonej wielkości. Nadruk jest trwały, niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SERIA: Maia 200 KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: M Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka MAIA 200, rozmiar: L
23,60 zł
(netto)
Damska koszulka do sublimacji dla Twojej marki Koszulka damska zaprojektowana specjalnie do nadruków sublimacyjnych. Jej taliowany i dopasowany krój sprawia, że doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę. Damska biała koszulka do sublimacji L Dzięki technologii sublimacji możesz wykonać na koszulce dowolny projekt graficzny, w tym zdjęcia i grafiki o nieograniczonej wielkości. Nadruk jest trwały, niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SERIA: Maia 200 KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: L Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka MAIA 200, rozmiar: XL
23,60 zł
(netto)
Damska koszulka do sublimacji dla Twojej marki Koszulka damska zaprojektowana specjalnie do nadruków sublimacyjnych. Jej taliowany i dopasowany krój sprawia, że doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę. Damska biała koszulka do sublimacji XL Dzięki technologii sublimacji możesz wykonać na koszulce dowolny projekt graficzny, w tym zdjęcia i grafiki o nieograniczonej wielkości. Nadruk jest trwały, niewyczuwalny w dotyku. Podstawowe dane: SERIA: Maia 200 KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: XL Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.