Szkatułki

Szkatułki

Czarna drewniana szkatułka z płytką ceramiczną
41,80 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! SZKATUŁKA Z PŁYTKĄ DO SUBLIMACJI Oryginalna, czarna szkatułka na biżuterię z nietypowym wieczkiem z płytką ceramiczną, na której można wykonać dowolny nadruk. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 140 mm WYSOKOŚĆ: 140 mm GRUBOŚĆ: 90 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Zielona drewniana szkatułka z płytką ceramiczną
41,80 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! SZKATUŁKA Z PŁYTKĄ DO SUBLIMACJI Oryginalna, zielona szkatułka na biżuterię z nietypowym wieczkiem z płytką ceramiczną, na której można wykonać dowolny nadruk. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 140 mm WYSOKOŚĆ: 140 mm GRUBOŚĆ: 90 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Pudełko metalowe Serce
25,00 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Wykonane z aluminium pudełko w kształcie serca z pokrywką do sublimacji. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 150 mm WYSOKOŚĆ: 130 mm GRUBOŚĆ: 45 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.