Seria produktów Orca Green Series


Seria Kubków Green Orca

Seria GREEN ORCA to kubki, które po procesie produkcji przeszły jeszcze dokładniejszą kontrolę jakości, zapewniając tym samym jeszcze lepiej kontrolowaną powtarzalność produktu.

Doskonale sprawdzą się w wypadku Klientów oczekujących jeszcze wyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Kubki z linii Green Orca przechodzą rygorystyczne testy, zapewniając niezmiennie doskonałą jakość. Oferują wyższe standardy przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy dążą do otrzymania produktów o najwyższej jakości bez konieczności rezygnowania z przystępnej ceny.


 

Kubek biały do sublimacji GREEN ORCA od 1 sztuki
5,49 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Green Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.