Serie produktów

ARGO FLEX
ARGO FLEX

ARGO FLEX to ekologiczna folia poliuretanowa o grubości 80 mic. Zapewnia możliwość efektownego i trwałego zdobienia niemal wszystkich materiałów tekstylnych (bawełnianych, poliestrowych, akrylowych) miękkimi, miłymi w dotyku, wyciętymi w dowolny kształt aplikacjami. Folia posiada doskonałe właściwości i spełnia normy Oeko-Tex 100 Class 1, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Folia może być wycinana na dowolnym ploterze tnącym (polecamy znajdujący się w naszej ofercie ploter SummaCut). Folia jest dostępna w 18 kolorach, w tym neonowych, metalizowanych i brokatowych. Folia jest w pełni nietransparentna i zapewnia doskonałe krycie, dzięki czemu kolor aplikacji nie jest zniekształcony przez kolor materiału.

Orca Black Series
Orca Black Series

Seria BLACK ORCA to kubki o absolutnie najwyższej dostępnej na rynku jakości, niezależnie od kosztów.
Doskonale sprawdzą się w wypadku ambitnych projektów oraz wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest najwyższa możliwa jakość.

Orca Green Series
Orca Green Series

Seria GREEN ORCA to kubki, które po procesie produkcji przeszły jeszcze dokładniejszą kontrolę jakości, zapewniając tym samym jeszcze lepiej kontrolowaną powtarzalność produktu.
Doskonale sprawdzą się w wypadku Klientów oczekujących jeszcze wyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Orca Red Series
Orca Red Series

Seria RED ORCA to kubki o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku. Zapewniają wysokiej jakości nadruki przy bardzo niskich kosztach zakupu.
Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie obok wysokiej jakości nadruku liczą się niskie koszty produkcji.