Seria produktów Grawerton PAPER


Grawerton PAPER

Grawerton PAPER to papier sublimacyjny nowej generacji. Dzięki specjalnej powłoce z mikroskopijnymi porami o odpowiedniej gęstości, zapewnia bardzo krótki czas schnięcia wydruków! Ma to duże znaczenie w przypadku drukarek o dużej prędkości druku, takich jak Ricoh SG 3110 DN, podczas wykonywania wydruków seryjnych.

Dobrana gramatura oraz ułożenie włókien gwarantuje odpowiednie zachowanie się papieru w temperaturach występujących podczas wykonywania transferu. Papier zapewnia dużą szczegółowość oraz niezwykle wysokie nasycenie barw podczas wykonywania nadruków sublimacyjnych zarówno na materiałach miękkich, takich jak tekstylia lub tworzywa sztuczne, jak i twardych, takich jak ceramika, aluminium lub kamień.

Rekomendujemy użycie papieru Grawerton PAPER wraz z atramentami Grawerton INK w celu uzyskania optymalnych rezultatów transferu. Papier jest sprzedawany w kartoniku zabezpieczającym przed mechanicznym uszkodzeniem arkuszy.

Papier do sublimacji GRAWERTON PAPER, to najwyższej jakości papier, idealny w technologii sublimacji oraz przenoszenia termotransferowego.


Papier do sublimacji A4 GRAWERTON PAPER
99,00 zł
(netto)
Papier do sublimacji Papier do sublimacji stanowi nieodłączny element w procesie tworzenia precyzyjnych nadruków. Grawerton PAPER A4, to uniwersalny papier dedykowany technologii sublimacji, stworzony z myślą o osiągnięciu najwyższej jakości wydruków. Papier do sublimacji A4: Oferujemy uniwersalny format A4, idealny do precyzyjnego i wszechstronnego wykonywania nadruków sublimacyjnych Podstawowe dane: FORMAT: A4 OPAKOWANIE: 100 arkuszy GRAMATURA: 120 g/m2 Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Papier do sublimacji do kubków w arkuszach 250 szt. GRAWERTON PAPER
79,99 zł
(netto)
Papier do sublimacji do kubków do wykonywania nadruków na kubkach, dopasowany do rozmiaru standardowego kubka! Papier do nadruków sublimacyjnych: W opakowaniu znajdziesz aż 250 arkuszy pociętego papieru, gotowego do przygotowania projektu na kubek o standardowych rozmiarach! Nie musisz już ciąć papieru samodzielnie. Skorzystaj z gotowego rozwiązania! Podstawowe dane: FORMAT: 240 x 100 mm OPAKOWANIE: 250 arkuszy GRAMATURA: 120 g/m2 Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.