Seria produktów Orca Red Series


Seria Kubków Red Orca

Seria RED ORCA to kubki o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku!  Zapewniają wysokiej jakości nadruki przy bardzo niskich kosztach zakupu.
Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie obok wysokiej jakości nadruku liczą się niskie koszt.

Stanowią one ekonomiczny wybór, umożliwiając wysokiej jakości nadruki przy niezwykle korzystnych kosztach zakupu.

Białe kubki do sublimacji Red Orca to wybór, który pozwoli Ci cieszyć się doskonałą jakością bez przeciążania budżetu!


Kubek biały do sublimacji RED ORCA od 1728 sztuk - paleta
3,49 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! *Cena obowiązuje przy zakupie minimum 1728 szt - paleta. Do zamówienia należy doliczyć koszty transportu. Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek biały do sublimacji RED ORCA Od 1 sztuki
4,99 zł
(netto)
Biały kubek do sublimacji Red Orca  Odporny na mycie w zmywarkach! Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Idealny do codziennego użytku! Biały kubek do nadruku Kubek przeznaczony do nadruku metodą sublimacji, co oznacza, że ​​możesz na nim odtwarzać dowolne wzory, zdjęcia czy grafiki. Sprawdź jak wykonać nadruk sublimacyjny na kubku! POJEMNOŚĆ: 330 ml WYSOKOŚĆ: 95 mm ŚREDNICA: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.