Seria produktów Schwitzler


Prasy Schwitzler

Zapraszamy do świata pras transferowych SCHWITZLER od Grawerton - kluczowych narzędzi w procesie tworzenia nadruków w technologii sublimacji. Najważniejszymi urządzeniami uczestniczącymi w procesie wykonywania nadruków w technologii sublimacji są drukarki oraz prasy transferowe.

Odpowiednio dopasowane do potrzeb, prasy transferowe SCHWITZLER - płaskie, do kubków oraz wielofunkcyjne, pozwalają na przenoszenie nadruków na różnorodne materiały dostępne w naszej ofercie. Nasze urządzenia to efekt 25 lat doświadczenia w dostarczaniu najwyższej jakości i sprawdzonych rozwiązań w branży sublimacyjnej.

Dzięki precyzji, niezawodności i wszechstronności naszych pras transferowych, każdy projekt staje się możliwy do zrealizowania. Stawiamy na innowacyjność i jakość, dostarczając narzędzia, które umożliwiają tworzenie nadruków o wyjątkowej jakości i trwałości na najróżniejszych materiałach.

Zapraszamy do odkrycia naszej szerokiej gamy pras transferowych SCHWITZLER, które stanowią nie tylko gwarancję jakości, ale także klucz do profesjonalizmu w dziedzinie sublimacji.


Prasa transferowa wielofunkcyjna do kubków SCHWITZLER White Horizon PRO - zestaw 5 grzałek
1 779,00 zł
(netto)
SCHWITZLER White Horizon Wielofunkcyjna prasa transferowa do kubków i filiżanek Schwitzler White Horizon.W zestawie 5 grzałki. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny OBSŁUGA: Manualna DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte MaxDo kufli Szczegółowe dane techniczne znajdują się w dalszej części opisu.