Seria produktów Schwitzler

Najważniejszymi urządzeniami uczestniczącymi w procesie wykonywania nadruków w technologii sublimacji są drukarki oraz prasy transferowe. Znajdująca się w naszej ofercie drukarka Ricoh wraz z atramentem sublimacyjnym zapewnia wydruki o najwyższej możliwej jakości z zachowaniem pełnej kolorystyki i oddaniem najdrobniejszych szczegółów. Odpowiednio dobrane prasy transferowe Grawerton SCHWITZLER - płaskie, do kubków oraz wielofunkcyjne - umożliwiają wykonywanie transferu na każdego rodzaju materiale do nadruku z naszej oferty. Wszystkie urządzenia dostepne w naszej ofercie są owocem 25 doświadczenia w dostarczaniu najlepszych i najlepiej sprawdzonych rozwiązań na rynku sublimacji.

Prasa transferowa wielofunkcyjna do kubków SCHWITZLER White Horizon
1 299,00 zł
(netto)
SCHWITZLER White Horizon Wielofunkcyjna prasa transferowa do kubków i filiżanek Schwitzler White Horizon. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny OBSŁUGA: Manualna DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte Max Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Prasa transferowa wielofunkcyjna SCHWITZLER Kameleo Pro
2 544,00 zł
(netto)
SCHWITZLER Kameleo Pro Uniwersalna prasa transferowa 8 w 1. Podstawowe dane: RODZAJ PRASY: Manualna wielofunkcyjna KONTROLER: Elektroniczny ROZMIAR STOŁU ROBOCZEGO: 30 x 38 cm DODATKOWE GRZAŁKI: Do kubkówDo filiżanekDo kubków LatteDo kubków Latte MaxDo talerzy 20 i 25 cmDo czapek Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.