Produkty do nadruku

Od 25 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty do nadruku technologią sublimacji. Wszystkie produkty w naszej ofercie pokryte są wysokiej jakości powłoką poliestrową (lub są w całości wykonane z poliestru), co umożliwia wykonywanie na nich nadruków cechujących się żywą, nasyconą i wierną kolorystyką. Bogaty wybór produktów ceramicznych, szklanych, tekstylnych, aluminiowych, wykonanych z drewna lub tworzyw sztucznych daje możliwość tworzenia niezwykle interesujących, oryginalnych, spersonalizowanych gadżetów, które zachwycą każdego odbiorcę.

Czarna drewniana szkatułka z płytką ceramiczną
29,99 zł
41,80 zł -11,81 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! SZKATUŁKA Z PŁYTKĄ DO SUBLIMACJI Oryginalna, czarna szkatułka na biżuterię z nietypowym wieczkiem z płytką ceramiczną, na której można wykonać dowolny nadruk. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 140 mm WYSOKOŚĆ: 140 mm GRUBOŚĆ: 90 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Damska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: S
12,99 zł
19,99 zł -7,00 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: S Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha konfekcjonowana, półmatowa złota, format L (do podkładu 6x8')
108,16 zł
(netto)
BLACHA PRZYCIĘTA, DOPASOWANA DO PODKŁADU Półmatowa złota klasyczna blacha do sublimacji w formacie 108 x 160 mm.10 szt./op. Dopasowana do podkładu w rozmiarze 6 x 8'. Podstawowe dane: DO PODKŁADU: 6 x 8' KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Półmatowe klasyczne ROZMIAR ARKUSZA: 108 x 160 mm GRUBOŚĆ: 0,5 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Puzzle 96 elementów 280x190 mm 5 szt./op.
30,00 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! PUZZLE DO SUBLIMACJI Puzzle do nadruku sublimacyjnego - 5szt./op. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 280 mm WYSOKOŚĆ: 190 mm ILOŚĆ ELEMENTÓW: 96 Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek KAZO De lux z czerwonym wnętrzem, uszkiem i łyżeczką
9,99 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Kubek KAZO De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Pojemność: 330 ml Wysokość: 100 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.