Produkty do nadruku

Od 25 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty do nadruku technologią sublimacji. Wszystkie produkty w naszej ofercie pokryte są wysokiej jakości powłoką poliestrową (lub są w całości wykonane z poliestru), co umożliwia wykonywanie na nich nadruków cechujących się żywą, nasyconą i wierną kolorystyką. Bogaty wybór produktów ceramicznych, szklanych, tekstylnych, aluminiowych, wykonanych z drewna lub tworzyw sztucznych daje możliwość tworzenia niezwykle interesujących, oryginalnych, spersonalizowanych gadżetów, które zachwycą każdego odbiorcę.

Damska koszulka sportowa MAIA AKTIV, rozmiar: S
27,50 zł
(netto)
DAMSKA KOSZULKA SPORTOWA DO SUBLIMACJI MAIA AKTIV Biała, damska koszulka do sublimacji z krótkim rękawem o nowym, atrakcyjnym i dopasowanym kroju. Szyta ze specjalnego, "oddychającego" materiału znanego z odzieży dla sportowców. Gramatura 160g/m2. Podstawowe dane: SERIA: Maia AKTIV KRÓJ: Damski KOLOR: Biała MATERIAŁ: Poliester ROZMIAR: S Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha konfekcjonowana półmatowa złota format L (do podkładu 6x8')
146,82 zł
(netto)
BLACHA PRZYCIĘTA, DOPASOWANA DO PODKŁADU Półmatowa złota klasyczna blacha do sublimacji w formacie 108 x 160 mm.10 szt./op. Dopasowana do podkładu w rozmiarze 6x8'. Podstawowe dane: DO PODKŁADU: 6 x 8' KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Półmatowe klasyczne ROZMIAR ARKUSZA: 108 x 160 mm GRUBOŚĆ: 0,5 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.