Produkty do nadruku

Od 25 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty do nadruku technologią sublimacji. Wszystkie produkty w naszej ofercie pokryte są wysokiej jakości powłoką poliestrową (lub są w całości wykonane z poliestru), co umożliwia wykonywanie na nich nadruków cechujących się żywą, nasyconą i wierną kolorystyką. Bogaty wybór produktów ceramicznych, szklanych, tekstylnych, aluminiowych, wykonanych z drewna lub tworzyw sztucznych daje możliwość tworzenia niezwykle interesujących, oryginalnych, spersonalizowanych gadżetów, które zachwycą każdego odbiorcę.

Blacha konfekcjonowana, półmatowa złota, format L (do podkładu 6x8')
108,16 zł
(netto)
BLACHA PRZYCIĘTA, DOPASOWANA DO PODKŁADU Półmatowa złota klasyczna blacha do sublimacji w formacie 108 x 160 mm.10 szt./op. Dopasowana do podkładu w rozmiarze 6 x 8'. Podstawowe dane: DO PODKŁADU: 6 x 8' KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Półmatowe klasyczne ROZMIAR ARKUSZA: 108 x 160 mm GRUBOŚĆ: 0,5 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek KAZO De lux z czerwonym wnętrzem, uszkiem i łyżeczką
12,29 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Kubek KAZO De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki. Pojemność: 330 ml Wysokość: 100 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.
Komin do nadruku COMI
9,45 zł
(netto)
Biały wielofunkcyjny komin do sublimacji. Całkowicie bezszwowy, gładki i przyjemny w dotyku. Podstawowe dane: SZEROKOŚĆ: 250 mm WYSOKOŚĆ: 510 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.