PROMOCJA!

PROMOCJA!

Kubek metaliczny różowy
7,33 zł
(netto)
Kubek do sublimacji z metalizowaną, błyszczącą i mieniącą się różową powłoką. Pojemność: 330 ml Wysokość: 95 mm Średnica: 80 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej częsci opisu.
Pudełko metalowe Serce
25,00 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Wykonane z aluminium pudełko w kształcie serca z pokrywką do sublimacji. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 150 mm WYSOKOŚĆ: 130 mm GRUBOŚĆ: 45 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Fotogranit serce 200x200 mm
23,44 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Fotogranit do nadruku wraz z praktycznymi plastikowymi podstawkami i sznurkiem do zawieszenia na ścianie. SZEROKOŚĆ: 200 mm WYSOKOŚĆ: 200 mm GRUBOŚĆ: 7 mm Szczegółowe dane techniczne, parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Zielona drewniana szkatułka z płytką ceramiczną
41,80 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! SZKATUŁKA Z PŁYTKĄ DO SUBLIMACJI Oryginalna, zielona szkatułka na biżuterię z nietypowym wieczkiem z płytką ceramiczną, na której można wykonać dowolny nadruk. Podstawowe dane SZEROKOŚĆ: 140 mm WYSOKOŚĆ: 140 mm GRUBOŚĆ: 90 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Kubek KAZO De lux z czerwonym wnętrzem, uszkiem i łyżeczką
9,99 zł
(netto)
Produkt jest w promocji Święta z Grawerton. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!Kubek KAZO De Lux do nadruku sublimacyjnego jest odporny na mycie w zmywarkach. Dzięki najwyższej jakości powłoce poliestrowej zapewnia trwałe, pełne kolorów i szczegółów nadruki.Pojemność:330 mlWysokość:100 mmŚrednica:80 mmSzczegółowe dane techniczne, parametry transferu i szablon nadruku znajdują się w dalszej części opisu.