Blacha w arkuszach - seria Platinum


Blacha do Sublimacji PLATINUM 0,55 mm

Blacha aluminiowa z serii PLATINUM do nadruku technologią sublimacji, prezentuje wyjątkowy standard jakości. Nasza blacha do sublimacji to gwarancja osiągnięcia najlepszych rezultatów w Twoich projektach.

Seria PLATINUM to fundament naszej oferty blach do sublimacji. Wybierając tę blachę, otrzymujesz nie tylko niezrównane rezultaty termotransferu, ale również możliwość łatwej obróbki mechanicznej. To rozwiązanie o najlepszym stosunku jakości do ceny, idealne do tradycyjnych zastosowań, gdzie kluczowa jest precyzyjna reprodukcja kolorów oraz wysoka rozdzielczość detali.

Nadruk na blasze PLATINUM to klucz do produkcji wyjątkowych dyplomów, tablic informacyjnych, tabliczek znamionowych, identyfikatorów, medali oraz wszelkiego rodzaju elementów ozdobnych. To nie tylko możliwość reprodukcji kolorowych obrazów, ale również zapewnienie doskonałej ostrości w literach czy elementach wektorowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą blach do sublimacji z serii PLATINUM


Blacha do sublimacji Platinum nr 16 - półmatowa złota klasyczna
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 16 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - półmatowa złota klasyczna. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Półmatowe klasyczne ROZMIAR ARKUSZA: 610 x 305 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr 19 - matowa złota ciemna
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 19 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - matowa złota ciemna. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Złoty ciemny WYKOŃCZENIE: Matowe ROZMIAR ARKUSZA: 600 x 300 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr 20 - matowa srebrna klasyczna
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 20 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - matowa srebrna klasyczna. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Srebrny WYKOŃCZENIE: Matowe klasyczne ROZMIAR ARKUSZA: 610 x 305 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr 21 - matowa srebrna metaliczna
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 21 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - matowa srebrna metaliczna. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Srebrny WYKOŃCZENIE: Matowe metaliczne ROZMIAR ARKUSZA: 600 x 300 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr 22 - półmatowa brązowa
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 22 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - półmatowa brązowa. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Brązowy WYKOŃCZENIE: Półmatowe ROZMIAR ARKUSZA: 610 x 305 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr 23 - półmatowa biała
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 23 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - półmatowa biała. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Biały WYKOŃCZENIE: Półmatowe ROZMIAR ARKUSZA: 600 x 300 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum - nr 24 błyszcząca złota
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 24 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - błyszcząca złota. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Błyszczący ROZMIAR ARKUSZA: 600 x 300 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum - nr 38 błyszcząca srebrna
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 38 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - błyszcząca srebrna. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Srebrny WYKOŃCZENIE: Błyszczące ROZMIAR ARKUSZA: 600 x 300 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr - 61 matowa biała
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 61 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - matowa biała. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Biały WYKOŃCZENIE: Matowe ROZMIAR ARKUSZA: 610 x 305 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Blacha do sublimacji Platinum nr - 60 złota satynowa
29,67 zł
(netto)
Blacha do sublimacji Blacha aluminiowa przeznaczona do nadruku metodą sublimacji. Blacha do sublimacji PLATINUM nr. 60 Blacha aluminiowa do nadruku metodą sublimacji - złota satynowa. W serii Platinum znajdziesz wszystkie zalety, które uczyniły ją jedną z naszych najpopularniejszych serii. Zaprojektowana dla doskonałych rezultatów termotransferu i łatwej obróbki mechanicznej. Podstawowe dane: SERIA: Platinum KOLOR: Złoty WYKOŃCZENIE: Satynowe ROZMIAR ARKUSZA: 610 x 305 mm GRUBOŚĆ: 0,55 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.