Maszynki

Maszynka do przypinek z formą 25 mm
629,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 25 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 25 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę i brelok dwustronny:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 25 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Maszynka do przypinek z formą 37 mm
649,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 37 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 37 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz własne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 37 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Maszynka do przypinek z formą 44 mm
669,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 44 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 44 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz własne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 44 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Maszynka do przypinek z formą 58 mm
699,00 zł
(netto)
Maszynka do przypinek w zestawie z formą 58 mm Urządzenie do wykonywania przypinek w zestawie z formą o średnicy 58 mm do wykonywania przypinek i nie tylko! Wyjątkowe gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę, magnes, lusterko i otwieracz:*UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 25 mm do maszynki do przypinek
270,00 zł
(netto)
Forma do przypinek 25 mm Forma w rozmiarze 25 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. Personalizowane gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę i brelok dwustronny na maszynce formą 25 mm:*UWAGA: Maszynka i formy przeznaczone są wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 25 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 37 mm do maszynki do przypinek
290,00 zł
(netto)
Forma do przypinek 37 mm Forma w rozmiarze 37 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. Personalizowane gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka i formy przeznaczone są wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 37 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 44 mm do maszynki do przypinek
310,00 zł
(netto)
Forma do przypinek 44 mm Forma w rozmiarze 44 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. Personalizowane gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka i formy przeznaczone są wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 44 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 58 mm do maszynki do przypinek
340,00 zł
(netto)
Forma do przypinek 58 mm Forma w rozmiarze 58 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. Personalizowane gadżety reklamowe Stwórz oryginalne, niepowtarzalne gadżety, które staną się nieodłącznym elementem Twojej działalności. Wybierz naszą maszynkę do przypinek i twórz różnorodne akcesoria.Sprawdź, jak zrobić przypinkę:*UWAGA: Maszynka i formy przeznaczone są wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane znajdują się w dalszej części opisu.