Maszynki

Maszynka do przypinek z formą 37 mm
729,00 zł
(netto)
MASZYNKA DO PRZYPINEK Urządzenie do wykonywania przypinek - uniwersalna podstawa z formą 37 mm. UWAGA: Maszynka przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 37 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 25 mm do maszynki do przypinek
180,00 zł
260,00 zł -80,00 zł
(netto)
FORMA Forma o rozmiarze 25 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. UWAGA: Forma przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton. Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 25 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 37 mm do maszynki do przypinek
290,00 zł
(netto)
FORMA Forma o rozmiarze 37 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. UWAGA: Forma przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 37 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 44 mm do maszynki do przypinek
240,00 zł
320,00 zł -80,00 zł
(netto)
FORMA Forma o rozmiarze 44 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. UWAGA: Forma przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 44 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.
Forma 58 mm do maszynki do przypinek
360,00 zł
(netto)
FORMA Forma o rozmiarze 58 mm do podstawy urządzenia do wykonywania przypinek. W skład zestawu wchodzą 3 elementy - część A, część B oraz górna forma. UWAGA: Forma przeznaczona jest wyłącznie do wykonywania przypinek z komponentów z oferty Grawerton Podstawowe dane: ŚREDNICA FORMY: 58 mm Szczegółowe dane techniczne i parametry transferu znajdują się w dalszej części opisu.